Cenk Ergün, Galatasaray'ın devre arası transferini açıkladı

HABER MASASI GZT 1 DAKİKADA OKUNUR

Galatasaray'ın eski sportif direktörü Cenk Ergün, sarı kırmızılıların devre arası transferleriyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Belhanda'nın devre arasında Galatasaray'dan ayrılacağını söyleyen Cenk Ergün, Onyekuru'nun da tekrar Galatasaray'a geleceğini öne sürdü.

Galatasaray'ın eski sportif direktörü Cenk Ergün, Belhanda, Falcao, Badou Ndiaye, Onyekuru hakkında açıklamalarda bulundu. Belhanda'nın devre arasında Galatasaray'dan ayrılacağını söyleyen Cenk Ergün, Badou Ndiaye'nin de Trabzonspor'a çok yakın olduğunu vurguladı.

Trabzonspor, Ndiaye ile ilgileniyor

Radyospor'a konuşan Galatasaray'ın eski sportif direktörü Cenk Ergün, "Badou Ndiaye için Trabzonspor'un girişimin olduğunu birinci derecen öğrendim. Ndiaye, Trabzonspor'a çok yakın. Fakat Stoke City'in Trabzonspor'un teklifini kolay kabul etmediğini de duydum. Stoke City, Ndiaye'nin Türkiye'deki piyasasını bilerek tok satıcıyı oynuyor" ifadelerini kullandı.

Onyekuru geliyor, Belhanda gidiyor

  • "Onyekuru'nun devre arasında Galatasaray'a transfer olacağını biliyorum. Galatasaray'da Belhanda'nın da devre arasında takımdan ayrılacağını düşünüyorum. Belhanda keşke daha önce ayrılsaydı, takıma maddi anlamda daha fazla katkı sağlayabilirdi."

"Falcao'nun sakat olarak transfer edildiğini düşünmüyorum"

"Falcao transfer edildikten sonra iki Şampiyonlar Ligi, bir kez Süper Lig maçında oynadı, Malatya deplasmanında da son dakikada oyuna girdi. Ben, Falcao'nun sakat olarak transfer edildiğini düşünmüyorum. Eski sakatlığı nüksetmiş olabilir, yurt dışında tedaviye gidiyor olması alışılmış bir durum değil. Yaz transfer döneminde Galatasaray'ın Mbwana Samatta için girişimini ben de duymuştum."

Sakatlık haberleri art arda geldi: Önce Babel sonra Muslera
Spor