Devlet Bahçeli'nin derbi temennisi

HABER MERKEZİ GZT 1 DAKİKADA OKUNUR

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Pazartesi akşamı oynanacak Beşiktaş - Fenerbahçe derbisinin berabere bitmesini temenni etti. Bahçeli ayrıca Beşiktaş'taki seçim çalışmalarına 06 BJK 001 plakalı Ford Mustang marka aracıyla katılacağının da altını çizdi.

MHP Lider Devlet Bahçeli, Spor Toto Süper Lig’in 23. haftasında Pazartesi akşamı oynanacak Beşiktaş – Fenerbahçe derbisinin sonuna ilişkin temennisini açıkladı.

Siyah beyazlı renklere gönül verdiği bilinen Devlet Bahçeli, derbiden beraberlik çıkmasını tavsiye etti. Beşiktaş’ın yenilmesi durumunda ortaya çıkacak tabloyu ‘ayıp’ olarak nitelendiren Bahçeli, diz çökene bir onların vurmanın kendilerine yakışmayacağını ifade ederek, “Fenerbahçe farklı düşünmeye başlar. 'Fenerbahçe diz çöktü, şuna bir de biz vuralım' yaklaşımı Beşiktaş'a yakışmaz. Kartallar yüksek uçar.” seklinde konuştu.

Devlet Bahçeli ayrıca, Beşiktaş’taki seçim çalışmalarına 06 BJK 001 plakalı Ford Mustang marka aracıyla katılacağının da altını çizdi.

  • "Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin berabere kalmasını tavsiye ederim. Beşiktaş yenilirse ayıp olur. Yenerse de Fenerbahçe farklı düşünmeye başlar. 'Fenerbahçe diz çöktü, şuna bir de biz vuralım' yaklaşımı Beşiktaş'a yakışmaz. Kartallar yüksek uçar. Benim Ford Mustang aracım var. Plakası da 06 BJK 001. Fırsat bulursam Beşiktaş'taki seçim çalışmasına onunla gideceğim. Biz farklıyız, Çarşı grubuyuz. Çarşı, Beşiktaş'ın ruhudur. Delikanlı çocuklardır."

Kudryashov: Fenerbahçe beni oyaladı
Spor

Mehmet Demirkol: Slimani artık oynamayacak
Spor

Moses için üzen rapor
Spor

0.
HABER MERKEZİ GZT Editörü

Son dakika gelişmelerini, gündemdeki haberleri, bildiğiniz haberlerin bilmediğiniz detaylarını sizlerle buluşturuyor.