Sonunda oldu: 'Hunt: Showdown resmen Türkçe'

NAZİF MENTEŞ İHA 1 DAKİKADA OKUNUR

Crytek’in erken erişimdeki ses getiren yeni oyunu Hunt: Showdown 2.2 güncellemesi ile birlikte; yeni silahlar, oyun içi geliştirmeler ve türkçe dil desteği oyuncular ile buluşuyor.

Crytek’in erken erişimdeki ses getiren yeni oyunu Hunt: Showdown için yeni bir güncelleme yayınlandı. 2.2 güncellemesi ile birlikte birçok yeni içerik, yeni silah, ekipman ve geliştirmeler oyuna eklendi. Steam koleksiyon kartlarının ve yeni bir raporlama sisteminin eklendiği güncelleme ile oyuna gelen en önemli yenilik ise resmi Türkçe dil desteği oldu.

Hunt: Showdown, birçok farklı yetkin özelliği ve oyun dinamiğiyle 'popülerleşmeye' devam ediyor.

Oyun içi sürprizler de bekleniyor!

Güncelleme ile eklenen yeni silah ve ekipmanların yanında Hunt: Showdown sahiplerinin Steam hesaplarını daha fazla kişiselleştirebilmesi için oyuna 6 adet Steam koleksiyon kartı eklendi. Ayrıca, yeni raporlama sistemi ile oyuncular hile yaptıklarından şüphelendikleri kişileri raporlayabilecekler. Ayrıca yapılan bilgilendirmede, oyun hakkındaki en güncel haberler, içerikler, etkinlikler, ödüllü yarışmalar ve sadece oyunculara özel sürprizler Hunt: Showdown'ın Türkiye resmi Facebook sayfasından takip edilebileceği kaydedildi.

NAZİF MENTEŞ GZT Editörü

GZT.com'da Teknoloji Editörü olarak görev yapıyor. Her hafta 1 canlı yayın, 2 de program yapan editör, araştırma ve detaylı analizler konusunda iddialı. Nazif'e "nazif.mentes@gzt.com" adresinden ulaşabilirsiniz.