Bilim & TeknolojiOynamadan kendinize iyi oyuncu diyemeyeceğiniz 11 efsane oyun

Oynamadan kendinize iyi oyuncu diyemeyeceğiniz 11 efsane oyun

Oyunculuk sektörünün hızla ilerlediği günümüzde iyi bir oyuncu olmak da bir ayrıcalık halini alıyor. Ancak bazı oyunlar var ki yıllara meydan okuyan ve milyonlarca kişi tarafından oynanan. İşte biz de oynamadan iyi bir oyuncu olamayacağınız bu efsane oyunları sizler için derledik...

FERHAT AYDIN GZT DAKİKADA-OKUNUR
Oynamadan kendinize iyi oyuncu diyemeyeceğiniz 11 efsane oyun
Gta Vice City

Oyunculuk sektörünün hızla ilerlediği günümüzde iyi bir oyuncu olmak da bir ayrıcalık halini alıyor. Ancak bazı oyunlar var ki yıllara meydan okuyan ve milyonlarca kişi tarafından oynanan. İşte biz de oynamadan iyi bir oyuncu olamayacağınız bu efsane oyunları sizler için derledik...

BEĞEN

İşte ''ben iyi bir oyuncuyumdur'' demeniz için oynamış olmanız gereken 11 oyun...

11. Need for Speed Underground 2. Oyuna efsane model Nissan 350Z ile başlardık ama sonra Peugeot 206'ya modifiye yapardık. Bir nesil arabalara aşık olduysa sebebi bu oyundur. Oyundaki arabasının ekran görüntüsünü alıp telefonuna ekran görüntüsü yapanların sayısı hiç de az değildi.
Need for Speed Underground 2. Oyuna efsane model Nissan 350Z ile başlardık ama sonra Peugeot 206'ya modifiye yapardık. Bir nesil arabalara aşık olduysa sebebi bu oyundur. Oyundaki arabasının ekran görüntüsünü alıp telefonuna ekran görüntüsü yapanların sayısı hiç de az değildi.
10. Tomb Raider II. Bu oyunda elinde tepsiyle bir amcanın gezdiği bir level vardı hiç geçilemeyen. Evin neredeyse her karesini ezberlemiştik.
Tomb Raider II. Bu oyunda elinde tepsiyle bir amcanın gezdiği bir level vardı hiç geçilemeyen. Evin neredeyse her karesini ezberlemiştik.
9. Age of Empires serisi. Bir nesil arası efsaneleşmiş bir strateji oyunudur. İyi oyuncular için çok zeki denirdi.
Age of Empires serisi. Bir nesil arası efsaneleşmiş bir strateji oyunudur. İyi oyuncular için çok zeki denirdi.
8. Counter Strike. Assault bölümü ile başlangıç dust 2 orta seviye inferno ve nuke ile prof sayıldığınız oyundur. İnternet kafenin en fazla oynanan oyunu olabilir.
Counter Strike. Assault bölümü ile başlangıç dust 2 orta seviye inferno ve nuke ile prof sayıldığınız oyundur. İnternet kafenin en fazla oynanan oyunu olabilir.
7. Half Life. Oynanan yere göre bir çok silahın kullanımının yasak olabileceği oyun. Nükleer kurma durumuna hiç girmiyorum zaten, en alt oyuncuların yaptığı şey denebilir.
Half Life. Oynanan yere göre bir çok silahın kullanımının yasak olabileceği oyun. Nükleer kurma durumuna hiç girmiyorum zaten, en alt oyuncuların yaptığı şey denebilir.
6. GTA Vice City. Bu da internet kafelerde en çok oynanan ikinci oyun olabilir. Loş ışıklı bir sokakta başladığımız psikopatlığı her geçen gün daha da artırdık. Oyunun belki de en zor görevi olan helikopter görevi için az uğraşmadık.
GTA Vice City. Bu da internet kafelerde en çok oynanan ikinci oyun olabilir. Loş ışıklı bir sokakta başladığımız psikopatlığı her geçen gün daha da artırdık. Oyunun belki de en zor görevi olan helikopter görevi için az uğraşmadık.
5. FIFA 2005. Milan'ın estiği yıllar. Belki de futbol oyunlarına olan ilginin sebebi bu oyundur...
FIFA 2005. Milan'ın estiği yıllar. Belki de futbol oyunlarına olan ilginin sebebi bu oyundur...
4. Max Payne 1. Ağır çekimde uçarak adam vurmanın zevki anlatılmaz yaşanır!
Max Payne 1. Ağır çekimde uçarak adam vurmanın zevki anlatılmaz yaşanır!
3. Silkroad.
Silkroad.
2. Knight Online. En iyi Türk bayraklı pelerin kimde diye yarışırdık.
Knight Online. En iyi Türk bayraklı pelerin kimde diye yarışırdık.
1. Metin 2. Oyunun hipnoz eden müziği hala kulaklarımda.
Metin 2. Oyunun hipnoz eden müziği hala kulaklarımda.
YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN

GZT’de teknoloji editörü olarak görev yapıyor. GZT’de her hafta yayınlanan "CEO Hikayeleri" ve "Bin Oyunluk Kaset" programlarını hazırlıyor. Elon Musk denince onun için akan sular durur. Ferhat’a ferhat.aydin@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.

BEĞEN
YUKARİ-DONUN

veri-politikasi-aciklama veri-politikamizi inceleyebilirsiniz