Dünya & PolitikaSümeyye Erdoğan Bayraktar, 15 Temmuz gecesi kadınlarımızın duruşu, hepimiz adına bir gurur vesilesidir

Sümeyye Erdoğan Bayraktar, "15 Temmuz gecesi kadınlarımızın duruşu, hepimiz adına bir gurur vesilesidir"

Bayraktar: 15 Temmuz gecesi kadınlarımızın duruşu, hepimiz adına bir gurur vesilesidir. Tankların karşısına dikilen kadınlarımızın cesaretini kutluyorum. 15 Temmuz'da bir destan yazılmışsa kadınlarımız, bu destanın kahramanlarıdır.

ÇAĞRI SAÇARALP DHA 1 DAKİKADA OKUNUR
Sümeyye Erdoğan Bayraktar, 15 Temmuz gecesi kadınlarımızın duruşu, hepimiz adına bir gurur vesilesidir

Bayraktar: 15 Temmuz gecesi kadınlarımızın duruşu, hepimiz adına bir gurur vesilesidir. Tankların karşısına dikilen kadınlarımızın cesaretini kutluyorum. 15 Temmuz'da bir destan yazılmışsa kadınlarımız, bu destanın kahramanlarıdır.

BEĞEN
Bursa'da Kadın ve Demokrasi Derneği'nin (KADEM) açılışına katılan KADEM Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar yaptığı konuşmada 15 Temmuz gecesinin kadınların duruşunun ülke adına gurur vesilesi olduğunu vurgulayarak, "15 Temmuz gecesi kadınlarımızın duruşu, hepimiz adına bir gurur vesilesidir. Tankların karşısına dikilen kadınlarımızın cesaretini kutluyorum. 15 Temmuz'da bir destan yazılmışsa kadınlarımız, bu destanın kahramanlarıdır. Bu onur, yiğit erkekler kadar cesur kadınlarımıza da aittir." şeklinde konuştu.

Artık, Türkiye'de yaşamanın bedelinin daha ağır olduğuna dikkat çeken Bayraktar sözlerini şu şekilde sürdürdü:

"Bu ülkede adeta yeniden doğduk. 15 Temmuz hepimiz için bir milat, kurumlarımız için yeni bir evredir. Artık bu ülkede yaşamanın bedeli daha ağır. Çünkü şehitlerimizin kanı, gazilerimizin üzerimizde hakkı var. Yetim kalan çocukların, dul kalan kadınların ahdi var. Bu nedenle artık işimiz daha çok, derdimiz daha fazla. Hainlerin açtığı gediği bizler yeniden onaracağız. Her alanda ülkemizi ve milletimizi yüceltecek işler yapacağız."

Konuşmanın ardından yeni temsilciliğin açılış kurdelesi Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Bursa Valisi İzzettin Küçük, KADEM Genel Başkanı Emine Sare Aydın Yılmaz tarafından kesildi.


YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
Ç ÇAĞRI SAÇARALP GZT Editörü

GZT Gündem’in sorumlu editörü olarak görev yapıyor. GZT’de Cinayet Ansiklopedisi ve Oltamıza Takılanlar programlarını hazırlayıp sunuyor. Çaya olan düşkünlüğü ve konuşkanlığıyla tanınıyor. Çağrı’ya cagri.sacaralp@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.

BEĞEN
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz