Dünya & PolitikaTüm aile şokta: Öldü sandığı karısı bakın nerede çıktı

Tüm aile şokta: Öldü sandığı karısı bakın nerede çıktı

İstanbul'da 2 yaşındaki kızı ve eşinden haber alamayan koca katıldığı canlı yayın programında, eşinin Facebook'tan tanıştığı gençle evlendiğini öğrendi.

SUAT YAHYAOĞLU DİĞER DAKİKADA-OKUNUR
Tüm aile şokta: Öldü sandığı karısı bakın nerede çıktı
Tüm aile şokta: Öldü sandığı karısı bakın nerede çıktı

İstanbul'da 2 yaşındaki kızı ve eşinden haber alamayan koca katıldığı canlı yayın programında, eşinin Facebook'tan tanıştığı gençle evlendiğini öğrendi.

BEĞEN

İstanbul Yenibosna'daki evinden 2 yaşındaki kızını da yanına alıp,' bakkala gidiyorum' diyerek çıkan ve 18 gündür haber alınamadığı için 'öldürüldüğü' şüphesiyle aranan evli kadının, Facebooküzerinden tanıştığı gençle düğün yapıp, Emirdağ'a yerleştiği ortaya çıktı.

AİLESİ KAYIP BAŞVURUSUNDA BULUNDU

Doğma büyüme İstanbullu olan Azerbeycanlı Güler, 2013 yılında Fahrettin Sadıkova ile evlendi. 2015 yılında kızı Özlem dünyaya gelen Güler Sadıkova, 10 Mayıs 2016 günü Yenibosna'da yaşayan ailesinin yanına taşındı. Boşanma davası açmadığı eşiyle, kızını görmeye geldiği zamanlarda görüşmeye devam etti.

14 Nisan günü, 2 yaşındaki kızı Özlem'i de yanına aldı ve 'bakkala gidiyorum' diyerek evden çıktı. Ancak geri dönmedi. Ailesi kayıp başvursunda bulundu Annesi Elçinaz Prigeva, babası Mahir Prigev ve ağabeyi Pervin Prigev, polise kayıp başvurusunda bulundu. Anne baba kızlarının bulunması için Kaybolan Çiçekler'e çıktı. Gözü yaşlı anne Elçinaz Privega, Güler'e kocası ve yakınlarının şiddet gösterdiğini, bu nedenle hayatından endişe ettiğini anlattı.

KARISININ FOTOĞRAFLARINI CANLI YAYINDA GÖRDÜ

Anne ve baba, önceki gün de damatları Fahrettin ile ağabeyler İntigam ve Elman Sadıkova hakkında savcılığa 'hürriyeti tahdit ile tehdit' suçlarından suç duyurusunda bulundu. Savcılık da hemen kolları sıvadı ve şüphelilerin ifadelerinin alınması için emniyete yazı yazdı. Güler'in hayatından endişe edilirken beklenmeyen bir gelişme yaşandı. Karısının fotoğraflarını canı yayında gördüğü Güler'in, Afyon Emirdağ'da yaşayan inşaat işçisi 25 yaşındaki Bekir Kaplan'la düğün yaptığı ve Emirdağ'a yerleştiği ortay çıktı.

''ÖLSE DAHA İYİYDİ''

Stüdyoda canlı yayında olan koca Fahrettin Sadıkova, karısının gelinlik giymiş fotoğraflarını görünce şoka girdi. Kızlarının öldürüldüğünden şüphe eden anne baba da "Ölse daha iyiydi, bizim öyle bir kızımız yok" diye bağırdı. Facebook'tan tanıştığı Bekir Kaplan'a evli olduğunu söylemediği ortaya çıkan Güler, "Bekir'i çok seviyorum, bırakmayacağım" dedi. Kaynak: Posta

YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
S SUAT YAHYAOĞLU GZT Editörü

GZT’de Gündem editörü olarak görev yapıyor. GZT’de haftaiçi yayınlanan ‘Mesai Sonu’ programını hazırlayıp sunuyor. Türkiye’den ve dünyadan bulduğu ilginç haberlerle tanınıyor. Suat'a suat.yahyaoglu@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.

BEĞEN
YUKARİ-DONUN

veri-politikasi-aciklama veri-politikamizi inceleyebilirsiniz