Ataşehir'de servis şoförünün üzerinde bonzai yakalandı

İstanbul Ataşehir'de bir okul servisi şoförünün üzerinde uyuşturucu madde yakalandı. Trafik ekiplerinde gerçekleştirilen denetimlerde ayakta durmakta zorluk çeken şahısın üst aramasında 'bonzai' isimli uyuşturucu madde ele geçirildi.

Ataşehir'de servis şoförünün üzerinde bonzai yakalandı

Arşiv

İstanbul Ataşehir’de polis ekiplerince yapılan trafik denetimlerinde, bir okul servisi şoförünün ayakta durmakta zorlandığını fark eden ekipler, şahsın üst aramasında 'bonzai' isimli uyuşturucu madde ele geçirdi.

Servet G.

Servet G.


Alınan bilgiye göre, Ataşehir’de okul önlerinde uygulama yapan Mobil Okul Timi (MOT), yol kenarında bekleyen okul servisini denetledi. Denetlemeler sırasında polis ekipleri, servis şoförünün ayakta durmakta zorlandığını fark etti. Bunun üzerine araçta arama yapan ekipler şoför koltuğu üzerinde beyaz kağıda sarılı 0.1 gram bonzai ele geçirdi.

Servet G.’nin işine son verdi.

Servet G.’nin işine son verdi.

Daha önce de uyuşturucu bulundurmak ve kullanmak suçundan kaydı bulunduğu öğrenilen 32 yaşındaki okul servisi şoförü Servet G., gözaltına alındı.

Şoför olarak turizm firması tarafından işe alınan Servet G.’nin, firmaya verdiği evrakta sabıkasız göründüğü bildirildi. Uyuşturucu kullanmak suçundan poliste kaydı olan Servet G.’nin, mahkumiyeti bulunmadığı için sabıkasız göründüğü öğrenildi. Bağlı olduğu firma ise Servet G.’nin işine son verdi.