Gaziantep Emniyeti önünde çatışma

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde 2 teröristin uzun namlulu silahlarla saldırı girişimi sonrası çatışma çıktı. Çatışmada bir terörist öldürülürken, kaçan teröristin yakalanması için operasyon başlatıldı.

Gaziantep Emniyeti önünde çatışma

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde çatışma çıktı, olay yerine takviye ekipler ve sağlık görevlileri sevk edildi.

Görgü tanığı Sabri Genç, "Çatışma bir dakika devam etti. Uzun namlulu silahlarla saldırı girişiminde bulunuldu. Biz içerideydik ve hemen yere yattık. Dışarıyı hiçbir şekilde göremiyoruz. Binanın ön caddesinde saldırı gerçekleşti. Bir teröristin öldürüldüğü, bir teröristin de yakalandığı söylendi" dedi.

İş merkezlerine giriş çıkış yasaklandı
Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğünün önünde çatışma yaşandı. Polisler etrafta bulunan iş merkezlerinde giriş çıkışları yasakladı.

Silah sesleri üzerine vatandaşlar kaçmaya başlarken Emniyet Müdürlüğünde polisler olay yerinden vatandaşları uzaklaştırdı. Geniş Güvenik önlemi alan polisler etrafta bulunan iş merkezlerinde giriş çıkışları yasakladı. Polis ekipleri geniş çaplı güvenlik şeridi oluşturdu.

Gaziantep'de saldıran terörist'in görüntüsü ortaya çıktı

Gaziantep'de saldıran terörist'in görüntüsü ortaya çıktı
VİDEO 00:38
Doğan

Gaziantep'deki olayda vurulan terörist'in görüntüsü ortaya çıktı


Gaziantep'teki çatışma anı kamerada!

Gaziantep'teki çatışma anı kamerada!
VİDEO 01:53
Diger

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde teröristler ile emniyet güçleri arasında çatışma çıktı. 1 terörist etkisiz hale getirilirdi. 1 kişi aranıyor.