Recep İvedik sahnesi gerçek oldu: Balıkları vermemek için köpek balığıyla kavga ettiler

Avustralya'da Recep İvedik 4'teki sahne gerçek oldu. Ülkenin güney kıyılarındaki Pirie limanı açıklarında tekneleriyle balığa çıkan baba ve oğul, karşılarına çıkan köpek balığını görünce kaçmak yerine avlarını kurtarmak için direnmeyi tercih etti.

Recep İvedik sahnesi gerçek oldu: Balıkları vermemek için köpek balığıyla kavga ettiler

köpek balığı avustralya

Şu sıralar bir video Instagram'da hızla yayılıyor. Görüntülerde ağdaki balıklara musallat olan köpek balığının, baba ve oğul tarafından küfürler eşliğinde tekneden uzaklaştırılmaya çalıştığı görülüyor.

Videonun sonunda avını bir türlü köpek balığının dişlerinin arasından kurtaramamış olan baba David bir yandan ağı çekiştirmeye devam ederken bir yandan da köpek balığının burnunu eliyle itiyor.

Çekişme bir müddet daha sürüp gittikten sonra köpek balığı tekneden uzaklaşıyor. Köpek balığı uzaklaşırken baba David'in hayvanın arkasından küfürler ederek "S… git!' diye bağırdığı duyuluyor.

'KÖPEK BALIĞINA ZARAR GELMEDİ, SADECE BİRAZ EĞLENDİK'

BuzzFeed'e daha önce de pek çok defa köpek balıklarıyla karşılaştıklarını ancak böyle bir şeyin ilk defa başlarına geldiğini söyleyen oğul Nicholas Wilks, Instagram'daki takipçilerine seslendi. Wilks, babasının köpek balıklarını aslında sevdiğini ve köpek balığının burnundaki kan izinin kendileriyle ilgisi olmadığını söyledi: "Merak etmeyin, köpek balığına bir zarar gelmedi, sadece aramızda biraz eğlendik."

0.