HayatHastasının isteği üzerine oyuncak ayıyı ameliyat eden kahraman doktor

Hastasının isteği üzerine oyuncak ayıyı ameliyat eden kahraman doktor

"Nasıl hayır diyebilirdim?" Kanadalı bir cerrah, 8 yaşındaki hastasının özel isteği üzerine oyuncak ayıyı ameliyat etti.

MÜGE VARDAR DİĞER 1 DAKİKADA OKUNUR
Hastasının isteği üzerine oyuncak ayıyı ameliyat eden kahraman doktor
Dr. Daniel McNeely oyuncak ayıyı ameliyat ederken

"Nasıl hayır diyebilirdim?" Kanadalı bir cerrah, 8 yaşındaki hastasının özel isteği üzerine oyuncak ayıyı ameliyat etti.

Dr. Daniel McNeely, doğumundan bu yana tedavisiyle ilgilendiği beyin hastası Jackson McKie'yi ameliyat etmeden önce, çocuğun isteği üzerine oyuncak ayıyı ameliyat masasına yatırdı.

Kanadalı bir cerrah, doğuştan beyin rahatsızlığı bulunan 8 yaşındaki hastasını ameliyata almadan önce, çocuğun isteği üzerine oyuncak ayısını ameliyat etti. Doktor, hastasıyla arasında geçen anıyı ve "ameliyat"ın fotoğraflarını Twitter hesabından "Nasıl hayır diyebilirdim?" notuyla paylaştı.

Jackson'ın ailesi, doktora ve görev yaptığı Nova Scotia eyaletindeki Halifax IWK Sağlık Merkezi'ne oğullarını operasyon öncesi rahatlatmak için harcadıkları çabadan dolayı teşekkür etti. Jackson'ın babası Rick McKie "Jackson 'Küçük Bebek'inin hastaneden yanında yatmasından çok mutlu ve gururluydu" dedi.

0. Oyuncak ayıyı ameliyat etti!
Oyuncak ayıyı ameliyat etti!

Oyuncak ayının koltuk altında ufak bir yırtık tespit eden doktor, ayıya operasyon sırasında oksijen maskesi de taktı. Hastaneden yapılan açıklamada Jackson ve "Küçük Bebek"in ameliyatlarının başarılı geçtiği, yan yana yatan hastaların durumlarının iyiye gittiği belirtildi.

0.
YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
MÜGE VARDAR GZT Editörü

GZT Hayat Kategorisi’nde Sorumlu Editör olarak görev yapıyor. Kadın, sağlık, sosyal medya, popüler kültür, moda konularının yanı sıra; çeşitli markalar için reklam içerikleri üretiyor. Müge’ye müge.vardar@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.

TV gündüz kuşağının yeni kabusu: Yemek programları VİDEO / 01:00

TV gündüz kuşağının yeni kabusu: Yemek programları

Ahmet Zarifoğlu Hayat Pazartesi 18:07, 22.04.2019
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz