HayatBir daha çekilse reytingi daha yüksek olacak olan 6 dizi

Bir daha çekilse reytingi daha yüksek olacak olan 6 dizi

Onlar öyle sevildiler ki, sadece eski bölümlerini izlemekle kalmayıp bir de sosyal medya hesapları açtık. Güldürmek bu kadar zor bir işken, unutulmaz olmak nasıl bir duygudur?

HÜSNA KÖŞGER GZT 1 DAKİKADA OKUNUR
Bir daha çekilse reytingi daha yüksek olacak olan 6 dizi
Avrupa Yakası, tekrarları en çok izlenen sit-com dizisi

Onlar öyle sevildiler ki, sadece eski bölümlerini izlemekle kalmayıp bir de sosyal medya hesapları açtık. Güldürmek bu kadar zor bir işken, unutulmaz olmak nasıl bir duygudur?

İşbu içerikte yer alan her dizi, yayınlandığı dönemde gün yorgunluğumuza atmamıza yardımcı olur, bizleri güldürürdü.

Şimdiki sit-com dizi mantığından uzak olan hikayeleriyle de benimsenmiş olan bu yapımların yerini dolduran 2. bir alternatif ise hiçbir zaman oluşamamıştır.

O halde gelin hep birlikte bu 6 diziyi yeniden hatırlayalım. Belki en azından birine yeniden başlamak istersiniz:

6. Avrupa Avrupa

Komedideki başarısını her zaman ispat etmiş olan Zuhal Topal'ı Nermin rolüyle izlediğimiz dizide aile komedisini doya doya izlerdik. 3 sezon boyunca da bunu kadrosundaki oyuncular ile ispatlamıştı.

5. Çocuklar Duymasın

2 kez uyarlanmış olsa da hiçbir zaman ilk 4 sezonunun tadını veremedi. Aynı oyuncu ve hikayeler ile devam etseydi aynı izlerlik oranına sahip olabilirdi diye düşünüyoruz.

4. Yarım Elma

İnsana izlerken keşke benim de bir ikiz kardeşim olsa dedirtir, birbirlerine benzemeyen ikizler gerçeğine alıştırırdı. Yine çekilse yine izlenir dediğimiz sit-comlar'dandır.

3. Bir Demet Tiyatro

Tiyatro sahnesinde dizi çekilir mi hiç? gibi bir tepki veren var mı merak etmiyor değiliz, muhakkak olmuştur. Ve yine muhakkak Yılmaz Erdoğan bu sesleri duymazdan gelip bu şahane eseri Türk televizyon tarihine kazandırmıştı.

2. Tatlı Hayat

Her ne kadar uyarlama olsa da, Haluk Bilginer'in sinirlenişinde ve Türkan Şoray'ın naifliğinde bizlerden bir parça muhakkak görürdük. 

1. Avrupa Yakası

Gülse Birsel'in bile üzerine daha iyisini yazamadığı bu dizi için söylenecek söz yok. Burhan Altıntop'u Var Mısın Yok Musun'da izlediğimiz o bölümü unutabilir misiniz?

YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
HÜSNA KÖŞGER GZT Editörü

'GZT’nin hayat editörü olarak görev yapıyor. GZT’de her hafta yayınlanan "Kamera Arkası” programını hazırlıyor. Bir gün mutlaka iyi insanların kazanacağına inanıyor. Hüsna’ya husna.kosger@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.'

TV gündüz kuşağının yeni kabusu: Yemek programları VİDEO / 01:00

TV gündüz kuşağının yeni kabusu: Yemek programları

Ahmet Zarifoğlu Hayat Pazartesi 18:07, 22.04.2019
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz