HayatEntrikalarıyla seyirciye yok artık dedirtmeyi başarmış 8 dizi

Entrikalarıyla seyirciye yok artık dedirtmeyi başarmış 8 dizi

Bu listede yer alan yapımlar, yayınlandıkları dönemde, seyirciyi entrikalarımla elimde nasıl tutabilirim sorusuna yanıt aramaktaydılar.

HÜSNA KÖŞGER GZT 1 DAKİKADA OKUNUR
Entrikalarıyla seyirciye yok artık dedirtmeyi başarmış 8 dizi
Fazilet Hanım ve Kızları, yayınlandığı döneme 'entrikası en bol' dizi tanımlamasıyla damga vurmuştu

Bu listede yer alan yapımlar, yayınlandıkları dönemde, seyirciyi entrikalarımla elimde nasıl tutabilirim sorusuna yanıt aramaktaydılar.

Ah bu seyirci! Ne entrikalar izledi, akla hayale gelmez; 17 yaşında bir kızın yaşayamayacağı şeyden tutun da, sadece fakir olduğu için başına gelmedik bela kalmayan insanlar...

Seyirciyi "entrikalarımla elimde tutmaya çalışayım" derken, kendi dizilerinden soğutan güzide yapımlarımızı derliyoruz bu içeriğimiz içerisinde.

Okurken, 'gerçekten de öyleydi' diyeceğinize eminiz.

1. Beni Affet
Beni Affet

Ankara'da yaşıyorsanız ve birini seviyorsanız başınıza gelecek olan akla hayale sığmayacak belalardan sorumlu sizsiniz. Ah be Bahar! Az mı çile çektin sen de? Sonunda dayanamadın bıraktın diziyi!

2. Unutma Beni
Unutma Beni

Siz bakmayın görselde güldüklerine; birbirlerine kavuşmak için az mı çile çekti İlkay ve Ali. Başkalarıyla bile evlendiler, ah yazık! Bir Ankara trajedisi daha deyip bitiriyoruz bu maddeyi de.

3. Deniz Yıldızı
Deniz Yıldızı

Ankara'da bir gençlik dizisi olmasın mı? Olsun ama bol acılı, entrikalı olsun. Hatta öyle abartılsın ki sonunda oyuncuları pes edip diziyi bırakmaya başlasın. Öyleyse adresiniz: Deniz Yıldızı...

4. Aşkın Bedeli
Aşkın Bedeli

Birini seviyorsan eğer, her türlü belaya katlan mottosu bu dizimizde de geçerliliğini korumaktadır. Ne olurdu şu günlük dizi senaristleri; öncü olarak Ferhunde Hanımlar senaristlerini alsaydı?

5. Karagül
Karagül

Töre-Aşiret-Ağalık-Özcan Deniz dörtlüsünü yan yana getirin, şöyle iyice bir karıştırın. Oldu mu size entrikası, acısı bol bir Güneydoğu Anadolu dizisi. E! Buna bir isim bulmak gerek? Adı da Karagül olsun işte.

6. Yaprak Dökümü
Yaprak Dökümü

Romanında bu kadar entrika yoktur eminiz. Ama ne yazık ki 5 sezon boyunca, klasik bir eser nasıl bu kadar karmaşık hale getirilir hep birlikte izledik. 

7. Kırgın Çiçekler
Kırgın Çiçekler

Bir lise talebesi nasıl olur da bu kadar belanın ve pisliğin içerisine karışabilir diye sormadan edemiyoruz. Her şey de bir entrika, her şey de bir sıkıntı. Cesaretleri ise takdire şayan!

8. Fazilet Hanım ve Kızları
Fazilet Hanım ve Kızları

Diziyi izleyenlerin bile ay bir entrika var sorma dediği güzidelik de bir eser. İlk başta roman adı gibi gelse de, bir anne ve 2 kızının karmaşık hayatı demek durumu özetler zannediyoruz.

YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
HÜSNA KÖŞGER GZT Editörü

'GZT’nin hayat editörü olarak görev yapıyor. GZT’de her hafta yayınlanan "Kamera Arkası” programını hazırlıyor. Bir gün mutlaka iyi insanların kazanacağına inanıyor. Hüsna’ya husna.kosger@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.'

YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz