Hayat İbrahim Tatlıses'in evlilik teklifine Ayşegül Yıldız'dan yanıt geldi!

İbrahim Tatlıses'in evlilik teklifine Ayşegül Yıldız'dan yanıt geldi!

2013 yılında boşandığı İbrahim Tatlıses'in yeniden evlenmeyi düşündüğü Ayşegül Yıldız'dan yanıt geldi.

HÜSNA KÖŞGER GZT 1 DAKİKADA OKUNUR
İbrahim Tatlıses'in evlilik teklifine Ayşegül Yıldız'dan yanıt geldi! İbrahim Tatlıses'in evlilik teklifine Ayşegül Yıldız'dan yanıt geldi!
ibrahim tatlıses

2013 yılında boşandığı İbrahim Tatlıses'in yeniden evlenmeyi düşündüğü Ayşegül Yıldız'dan yanıt geldi.

Show TV'de ekrana gelen "Seda Sayan'la" programına açıklamalarda bulunan İmparator İbrahim Tatlıses, eski eşine canlı yayında evlenme teklif etmişti.

Bu zamana kadar 4 evliliği bulunan Tatlıses, ilk evliliğini 1979 yılında Adalet Durak isimli bir hanım ile yaptı. Sanatçının bu evliliğinden 2 kızı, 1 oğlu oldu. İkinci evliliğini Yeşilçam'ın büyük aktristlerinden Perihan Savaş ile yapan Tatlıses'in bu birlikteliğinden de bir kızı oldu. Derya Tuna ile olan 3. evliliğinden İdo adlı bir oğlu olan sanatçının son evliliğinden küçük bir kızı ve aynı zamanda geçtiğimiz yıllarda kabul ettiği Dilan adından bir kızı daha bulunuyor.

Tatlıses, son eşi Ayşegül Yıldız'a canlı yayında şu cümleler ile evlenme teklif etmişti: "Evlenmeyi düşünüyorum. Elif'in annesi Ayşegül Yıldız'a evlenme teklifim olacak. Ayşegül Yıldız'a aşık değilim, ama evlenmek istiyorum. Kendisine bu teklifimi daha önce sunmadım. Televizyon ekranlarından ona teklif ediyorum"

Tatlıses'in bu çıkışı sonrası tüm gözler Ayşegül Yıldız'a çevrildi. Sosyal medya hesabında bir açıklama yayınlayan Yıldız, " İbrahim Bey'e saygım sonsuz, sevgim de artık çok daha farklı boyuttadır. Kendisi çok iyi bir baba olmakla birlikte bu saatten sonra da 'tek' ortak noktamız evladımız Elif Ada'dır ve tekrar evlenmemiz söz konusu değildir. Boşandığımız andan itibaren de benim için o sayfa bir daha açılmamak üzere kapanmıştır. Ama her zaman temenni ettiğim gibi kendisinin sağlıklı, huzurlu mutlu olması en büyük temennimdir" ifadelerini kullandı.

REKLAM

HÜSNA KÖŞGER GZT Editörü

'GZT’nin hayat editörü olarak görev yapıyor. GZT’de her hafta yayınlanan "Kamera Arkası” programını hazırlıyor. Bir gün mutlaka iyi insanların kazanacağına inanıyor. Hüsna’ya husna.kosger@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.'

YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz