HayatSon telefon konuşması ortaya çıktı! ''5 saat sonra yanındayım''

Son telefon konuşması ortaya çıktı! ''5 saat sonra yanındayım''

İran'da özel jetin düşmesi sonucu yaşamını yitiren 28 yaşındaki Mina Başaran’ın uçağa binmeden önceki son konuşması ortaya çıktı!

MÜGE VARDAR DİĞER 1 DAKİKADA OKUNUR
Son telefon konuşması ortaya çıktı! ''5 saat sonra yanındayım'' Son telefon konuşması ortaya çıktı! ''5 saat sonra yanındayım''
Mina

İran'da özel jetin düşmesi sonucu yaşamını yitiren 28 yaşındaki Mina Başaran’ın uçağa binmeden önceki son konuşması ortaya çıktı!

İran'da özel jetin düşmesi sonucu yaşamını yitiren 28 yaşındaki Mina Başaran’ın uçağa binmeden önce nişanlısı Murat Gezer’i arayıp “Aşkım 5 saat sonra yanındayım” dediği öğrenildi.

0. ''İnanmıyorum, Mina gelecek''
''İnanmıyorum, Mina gelecek''

İlaçlarla ayakta duran Murat Gezer “İnanmıyorum, Mina gelecek” diye ağlıyor. 

0. Kızının cenazesini alamadı
Kızının cenazesini alamadı
Kızının cenazesini almak için İran’a giden acılı anne Beril Başaran ise resmi işlemler tamamlanmadığı için cenazeyi alamadan döndü.
YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
MÜGE VARDAR GZT Editörü

GZT Hayat Kategorisi’nde Sorumlu Editör olarak görev yapıyor. Kadın, sağlık, sosyal medya, popüler kültür, moda konularının yanı sıra; çeşitli markalar için reklam içerikleri üretiyor. Müge’ye müge.vardar@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.

YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz