HayatTelevizyon işlerinde istedikleri başarıyı bir türlü yakalayamayan 7 isim

Televizyon işlerinde istedikleri başarıyı bir türlü yakalayamayan 7 isim

İddialı tanıtım afişleri, pr çalışmaları ve proje adları. Hiçbiri onların yüzünü güldüremiyor. Çünkü onlar projelerinin tutmamasıyla ünlenmiş durumdalar.

HÜSNA KÖŞGER GZT 1 DAKİKADA OKUNUR
Televizyon işlerinde istedikleri başarıyı bir türlü yakalayamayan 7 isim
Şükrü Özyıldız ve Kerem Bursin, Şeref Meselesi dizisinde birlikte rol aldılar

İddialı tanıtım afişleri, pr çalışmaları ve proje adları. Hiçbiri onların yüzünü güldüremiyor. Çünkü onlar projelerinin tutmamasıyla ünlenmiş durumdalar.

Her biri okullarını okumuş ve yer aldıkları belirli projelerle isimlerini duyurmuş kişiler. Fakat gel görün ki; elde ettikleri bu başarılı işte yer alma durumunun devamını bir türlü getiremediler.

Biz de sizler için bu isimleri bir derleyip toparlayalım istedik. Bakalım bu ortak kaderi yaşayan şanssız oyuncularımız kimlermiş?

7. Şebnem Bozoklu
Şebnem Bozoklu

Bozoklu sinemada güzel işler yapsa da, televizyonda pek de uzun süreli yapımlarda yer alabilmiş değil. Son rol aldığı dizisi bile sadece 4 bölüm sürdü.

6. Şükrü Özyıldız
Şükrü Özyıldız

Özyıldız da tıpkı Şebnem Bozoklu gibi sinemada yüzü gülen ama televizyonda istediğini elde edemeyenlerden. Son rol aldığı dizisi de yakın zamanda reytinglere yenilip final yaptı.

5. Müge Boz
Müge Boz

Müge Boz, Leyla ile Mecnun dışında pek de yüzü güldüren projelerde yer alamayanlardan. Boz, son olarak Kayıtdışı adlı bir dizide rol almıştı.

4. Kerem Bursin
Kerem Bursin

Şu sıralar Muhteşem İkili dizisinde rol alsa da, Kerem Bursin de rol aldığı projeler reytinglerde başarılı olamayan isimlerden.

3. Ekin Türkmen
Ekin Türkmen

Ekin Türkmen, kendisine şöhreti getiren Ekmek Teknesi ve Küçük Kadınlar dışında pek de uzun soluklu ve ses getiren işlerde yer alamadı.

2. Ceyda Ateş
Ceyda Ateş

Son olarak O Hayat Benim dizisinde rol alan Ateş, artık dizilerde rol almıyor ve Amerika'da yaşıyor.

1. Naz Elmas
Naz Elmas

Elmas'ın bu konudaki talihi o kadar kötü ki, Jet Sosyete dizisinde oynayacağı iddiası bile Gülse Birsel hayranlarının "O kadının dizileri erken final yapıyor" isyanını yapmalarına sebep oldu.

YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
HÜSNA KÖŞGER GZT Editörü

'GZT’nin hayat editörü olarak görev yapıyor. GZT’de her hafta yayınlanan "Kamera Arkası” programını hazırlıyor. Bir gün mutlaka iyi insanların kazanacağına inanıyor. Hüsna’ya husna.kosger@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.'

YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz