HayatYolculuğunuzu en mükemmel hale getirmenizi sağlayacak 5 uçuş sırrı

Yolculuğunuzu en mükemmel hale getirmenizi sağlayacak 5 uçuş sırrı

Seyahatlerinizde tercih ettiğiniz araç uçaksa, çok daha iyi ve profesyonel bir yolculuk etmeniz mümkün. Bunu sağlamanız ise içeriğimizi okumanızla mümkün.

HÜSNA KÖŞGER GZT 1 DAKİKADA OKUNUR
Yolculuğunuzu en mükemmel hale getirmenizi sağlayacak 5 uçuş sırrı
İyi bir uçuş yapmanın püf noktaları

Seyahatlerinizde tercih ettiğiniz araç uçaksa, çok daha iyi ve profesyonel bir yolculuk etmeniz mümkün. Bunu sağlamanız ise içeriğimizi okumanızla mümkün.

İçeriği hazırlayan editörünüz de dahil olmak üzere birçok kişi, seyahatlerinde uçak yolculuğunu tercih eder eminiz.

Peki yolculuğunuz keyifli ve güzel geçsin istemez misiniz? O halde sizlere sunduğumuz bu 5 sırrı bir değerlendirin deriz.

Eminiz yolculuğunuz oldukça rahat ve keyifli geçecek:

0. Biletinizi ayırmak için en uygun zaman: 14.30
Biletinizi ayırmak için en uygun zaman: 14.30

Çoğu uçak bileti hafta sonu satın alınır. Bu biletlerin işleme koyulması en az bir gün sürer. Bizim sizlere önerimiz biletlerinizi her zaman Salı günü öğleden sonra 14.30'da almanız. 

0. Nem oranı önemli
Nem oranı önemli

Uçak kabinlerinde nem oranı % 20'den azdır. Kuru bir ortamda çok daha hızlı su kaybına uğrayacaksınız, bu yüzden uçuşunuzdan önce bir su şişesi yanınıza muhakkak alın. 

0. Bebeksiz bir uçuş
Bebeksiz bir uçuş

Eğer bir bebeğin yanında oturmak istemiyorsanız tercihiniz, gece geç saat uçuşları ya da sabahın erken vakitleri olsun. Zira uzmanlar da, yeni ebeveynlerin çoğunun bu saat aralıklarında uçuşu tercih etmeyeceklerini belirtiyorlar. Ayrıca yine bu kapsamda, cam kenarlarından da uzakta durun.

0. Daha iyi bir hizmet
Daha iyi bir hizmet

Daha iyi hizmet almak için uçağın arkasında oturun. Uçuş görevlisine daha yakın oturursanız, cevap vermeleri daha çabuk olur. Ayrıca size ekstra içecekler vermeleri de daha kolay olacaktır.

0. Her şeyin vakitli olanı
Her şeyin vakitli olanı

Daha kolay bir uçuşa geçiş süreci yaşamak isterseniz, yapmanız gereken sadece erken check-in yapmak olsun. 

0. Her şeyiniz tamamsa; iyi yolculuklar!
Her şeyiniz tamamsa; iyi yolculuklar!
YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
HÜSNA KÖŞGER GZT Editörü

'GZT’nin hayat editörü olarak görev yapıyor. GZT’de her hafta yayınlanan "Kamera Arkası” programını hazırlıyor. Bir gün mutlaka iyi insanların kazanacağına inanıyor. Hüsna’ya husna.kosger@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.'

YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz