15 Temmuz'un yıl dönümünde canlı yayın rekoru: 29 saat 28 dakika

Çay TV program yapımcısı İbrahim Eksilmez
Çay TV program yapımcısı İbrahim Eksilmez

Çay TV Ankara Temsilcisi İbrahim Eksilmez, FETÖ/PDY'nin 15 Temmuz hain darbe girişiminin 2'nci yıl dönümünde, kendisine ait 28 saat 2 dakikalık kesintisiz program yapma rekorunu kırmak için kamera karşına geçti, geçen yılki rekora 1 saat 26 dakika daha ilave ederek 29 saat 28 dakika boyunca yayında kalmayı başardı.

15 Temmuz hain darbe girişiminin 2. yıl dönümünde Çay TV’de ekran nöbeti rekoru kırıldı. Çay TV program yapımcısı İbrahim Eksilmez, FETÖ/PDY'nin 15 Temmuz darbe girişiminin 2'nci yıl dönümünde, kendisine ait 28 saat 2 dakikalık kesintisiz program yapma rekorunu kırmak için kamera karşına geçti. , Geçen yılki rekora 1 saat 26 dakika daha ilave eden Eksilmez 29 saat 28 dakika boyunca yayında kalmayı başardı.

Eksilmez perşembe günü 13:08 de başladığı ekran nöbetini Cuma günü 18:36 da tamamladı ve Çay TV ekranlarında yeni bir rekora imza attı

Hakem gözetiminde gelen rekor

Dünya Erkek Rekorları Hakemi Aydın Türkgücü'nün de gözetiminde yapılan programda, sunucu İbrahim Eksilmez, belirli kurallar kapsamında mola verebildi.

Programda 15 Temmuz’da yaşananlar aktarıldı

Televizyonun Ankara ile İstanbul stüdyolarından ve dünyanın çeşitli ülkelerinden telefon konukları alınan programda, 15 Temmuz'da yaşananlar izleyicilerle paylaşıldı. Milletvekili, belediye başkanı, çok sayıda sivil toplum örgütü temsilcisi ile gazeteciler de canlı yayına katılarak rekora tanıklık etti

Eksilmez 29 saat uykusuzluğa nasıl dayandın sorusuna ise "Bol bol çay ,kahve içtim. Uykumu getirecek yiyecekleri tüketmedim. Ama her şeyden önce inandım ve motive oldum" şeklinde yanıt verdi.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >