16 Ekim Salı akşamı MasterChef'e kim veda etti?

MasterChef yarışmacıları
MasterChef yarışmacıları

MasterChef Türkiye'den elenen isim belli oldu. Murat, Eslem, Atakan ve Doruk'un eleme potasında olduğu yarışmadan kim elendi?

MasterChef Türkiye'de kim elendi sorusu merakla takip ediliyor. Her hafta pazartesi ve salı akşamı yeni bölümleriyle ekranlara gelen MasterChef'te eleme adayları Murat, Doruk, Atakan ve Eslem olmuştu. Final etabında en kötü yemek pişiren yarışmacılardan biri yarışmaya veda etti.

Bu hafta yarışmaya veda eden isim kim oldu?

Masterchef'te hırs rekabet her geçen gün daha da artıyor. Kıran kırana geçen mücadeleler izleyiciyi ekran karşısına kilitledi. Eleme potasına giren Atakan, Eslem, Murat ve Doruk'un kıyasıya yarıştığı son bölümde yarışmaya veda eden isim Atakan oldu.

Survivor'a katılacak!TV8'de yayınlanan Yemekteyiz programındaki agresif tavırlarıyla dikkat çeken Murat, sunucu Onur Büyüktopçu tarafından programdan kovulmuştu. TV8'in yeni sezon projesi olan MasterChef'e de katılan Murat, programda en dikkat çeken isim oldu. Adından sıkça söz ettiren Murat Öztürk'ün Survivor 2019'da da Türkiye takımında yarışacağı öğrenildi.

Veda eden isim Atakan oldu
Yarışmanın pazartesi günü yayınlanan bölümünde mavi takım yarışı kazanırken, dün akşam yayınlanan bölümde kırmızı takım kazandı. Kırmızı takımın yarıştığı dokunulmazlık oyununda ise, mavi takım yarışmacılarının belirledikleri yemekleri kırmızı takımdan seçtikleri arkadaşları yaptı.
Veda eden isim Atakan oldu Yarışmanın pazartesi günü yayınlanan bölümünde mavi takım yarışı kazanırken, dün akşam yayınlanan bölümde kırmızı takım kazandı. Kırmızı takımın yarıştığı dokunulmazlık oyununda ise, mavi takım yarışmacılarının belirledikleri yemekleri kırmızı takımdan seçtikleri arkadaşları yaptı.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >