2045 yılından geldiğini iddia etti: Elindeki videoyu kanıt olarak gösterdi

Zaman yolcusu olduğunu iddia eden şahıs iddiasını kanıtlamak için telefonundan bir video gösterdi.
Zaman yolcusu olduğunu iddia eden şahıs iddiasını kanıtlamak için telefonundan bir video gösterdi.

2045 yılından geldiğini söyleyen bir adam elindeki videoyu kanıt olarak gösterdi ve geleceği anlattı.

2045 yılından geldiğini söyleyen adam, geldiği yılda yapay zekanın küresel hükümeti yönettiğini ve gelecekte devletler diye bir kavramın olmayacağını iddia etti.

Edinilen bilgiye göre kimliğini açıklamayan zaman yolcusu olduğunu iddia eden şahıs zaman makinesinin uzaylı teknolojisi sayesinde geliştirildiğini ve kamuoyundan gizlendiğini ileri sürdü.

Zaman yolcusuna olduğunu söyleyen şahsa göre kamuoyundan gizlenen zaman makinesi teknolojisi 2028 yılında halka tanıtılacak.

İddiaları dinleyen çok sayıda kişi, zaman yolcusunun anlattıklarından yeterince ikna olmadı ve 27 yıl içinde bu denli devrimsel değişikliklerin olamayacağı yorumunda bulundu.

  • Gelecekte özel hayatın gizliliğinin tamamen ortadan kalkacağını söyleyen zaman yolcusu, geleceğin düşünüldüğü kadar kötü olmadığını; fakat bulunduğumuz zamandan çok farklı olduğunu belirtti. 2045 yılından geldiğini öne süren zaman yolcusu iddialarına dayanak olarak cep telefonunda bulunan ve uçan arabaları ve mega dev kentleri gösteren bir videoyu paylaştı.

İşte zaman yolcusunun gösterdiği videodan bazı kareler....

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >