26 yıl önceki fotoğrafını paylaşan Akalın, sosyal medyayı salladı!

Demet Akalın
Demet Akalın

26 yıllık fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Demet Akalın, sosyal medyayı salladı!

26 yıl önce çektirdiği fotoğrafıyla şimdiki halini paylaşan Demet Akalın, sosyal medyayı salladı. Instagram paylaşımıyla hayranlarını geçmişe yolculuğa çıkaran Akalın, yorumlarıyla herkesi kırdı geçirdi.

''Değişmeyen tek benim, bir de Hülya Avşar"
Ruj sürme tekniğim aynı diyen Demet Akalın, estetik yaptırmadığını "Varsa 24 senelik yamuk ruj çizimli haliniz gönderin? Değişmeyen tek benim be! Bir de Hülya Avşar" sözleriyle dile getirdi..
''Değişmeyen tek benim, bir de Hülya Avşar" Ruj sürme tekniğim aynı diyen Demet Akalın, estetik yaptırmadığını "Varsa 24 senelik yamuk ruj çizimli haliniz gönderin? Değişmeyen tek benim be! Bir de Hülya Avşar" sözleriyle dile getirdi..
''Allah çirkin şansı versin''
26 yıllık yamuk rujlu fotoğrafını paylaşan Demet'in gönderisine, beğeni ve yorum yağmuru geldi. Bir takipçisinin, "O zaman da çirkinmişsin şimdi de" yorumu üzerine Demet Akalın'ın verdiği cevap hayranlarını kahkahaya boğdu. Akalın yoruma, "Allah çirkin şansı versin, bugünler hayal bile değildi" diyerek hem anlamlı hem de esprili bir gönderme yaptı.
''Allah çirkin şansı versin'' 26 yıllık yamuk rujlu fotoğrafını paylaşan Demet'in gönderisine, beğeni ve yorum yağmuru geldi. Bir takipçisinin, "O zaman da çirkinmişsin şimdi de" yorumu üzerine Demet Akalın'ın verdiği cevap hayranlarını kahkahaya boğdu. Akalın yoruma, "Allah çirkin şansı versin, bugünler hayal bile değildi" diyerek hem anlamlı hem de esprili bir gönderme yaptı.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >