5. evliliğini yapan 68 yaşındaki muhtarın savunması şoke etti!

Halayı gelin ve damat ile birkaç kişi çekti.
Halayı gelin ve damat ile birkaç kişi çekti.

Batman'a bağlı bir köyde muhtarlık yapan 68 yaşındaki M.S.Ö isimli muhtar, 5’inci evliliğini 19 yaşındaki A.B. isimli şahısla yaptı. Kendinden 49 yaş küçük biri ile yaptığı 5’inci evliliğini yadırgayan çocukları ve akrabaları, lüks bir salonda gerçekleştirilen düğün törenine katılmadı.

Batman'a bağlı bir köyde muhtarlık yapan ve 4 eşi bulunan M.S.Ö isimli şahsın 30’a yakın çocuğu var. 68 yaşındaki M.S.Ö., 5’inci evliliğini 19 yaşındaki A.B. ile gerçekleştirdi.

M.S.Ö., 5’inci evliliğini babası köyde çobanlık yapan 19 yaşındaki A.B ile yaptı. M.S.Ö., düğün için de Batman merkezde yüzlerce kişilik lüks bir salon tuttu. M.S.Ö.’nün hem 5’inci evliliğini yapması hem de kendisinden 49 yaş küçük biriyle evlenmesini yadırgayan yakınları düğüne katılmadı. Çocuklarının dahi katılmadığı düğün sadece birkaç kişinin katılımıyla gerçekleştirildi. Tüm salonun boş olduğu düğünde, halayı da gelin ve damat ile birkaç kişi çekti.

Halayı gelin ve damat ile birkaç kişi çekti.
Halayı gelin ve damat ile birkaç kişi çekti.

5. evliliğini gerçekleştiren M.S.Ö., evlenmediğini ve düğünün formalite olduğunu savundu. A.B. ise gelinliğe hasret kaldığı için böyle bir organizasyon yaptıklarını ileri sürerek, “Evlenmedik. Kendi aramızda müziği çalıp oynadık” dedi.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >