9 yolcu alan taksi kaza yaptı: İkisi ağır 10 kişi yaralandı

Taksi önce tankere sonra da bariyerlere çarptı
Taksi önce tankere sonra da bariyerlere çarptı

İstanbul Tem Otoyolu Büyükçekmece Bayındır Mevkiinde edinilen bilgiye göre Edirne'den aldığı 9 yabancı uyruklu yolcuyu İstanbul'a getirmek için yola çıkan Adnan Yılmaz idaresindeki ticari taksi, direksiyon hakimiyetini kaybedince önünde seyir halinde olan yakıt tankerine arkadan çarptı. Kazada taksi sürücüsü dahil olmak üzere ikisi ağır 10 kişi yaralandı.

İstanbul Büyükçekmece TEM Otoyolu Bayındır mevkiinde içinde 9 yabancı uyruklu yolcunun bulunduğu ticari taksi yakıt tankerine arkadan çarptı.

10 kişi yaralandı

Çarpmanın etkisiyle savrulan ticari taksi bariyerlere çarparak dururken ticari taksi sürücüsü Adnan Yılmaz ve 9 yabancı uyruklu yolcu yaralandı. İhbar üzerine olay yerine polis, itfaiye ve çok sayıda ambulans ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ve itfaiye ekipleri yaralılara ilk müdahaleyi olay yerinde yaparken polis ekipleri ise çevrede geniş güvenlik önlemleri aldı. Sağlık ekiplerinin ilk müdahaleyi olay yerinde yaptığı yaralılar gelen ambulanslarla hastaneye kaldırıldı.

Kazada 10 kişi yaralandı
Kazada 10 kişi yaralandı

İtfaiye eri kazazedenin üstüne üşümesin diye montunu örttü

10 kişinin yaralandığı kazada itfaiye ve sağlık ekipleri yaralılara müdahale ederken yerde yatan yabancı yaralıya itfaiye eri üşümesin diye montunu üstüne örttü. Polis ekipleri yaşanan kazayla ilgili çalışma başlattı.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >