POLİTİKADAN DOSYA HABERE, YEREL HABERDEN ÖZEL ÇALIŞMALARA KADAR HABERİN SOSYAL MEDYASINDASINIZ. BAZEN 'CİDDİ MESELE' BAZEN BİR DAKİKALIK VİDEOLARLA GÜNDEME DAİR ÖNEMLİ DETAYLARLA BURADAYIZ.

20.356 Takipçi
JURNAL.İST HAKKINDA

Apple doğruladı: Yeni iPad'ler hafifçe küçülüyor

Yeni iPad Pro
Yeni iPad Pro

Apple, yeni iPad Pro'lardan bazılarının hafifçe büküldüğünü doğruladı. Ama bunun normal olduğunu savunuyor. Konuya ilişkin ayrıntılar haberimizde:

İçindekiler

Apple, bu yıl yeni nesil iPad Pro'ları tanıttı. Tahmin edildiği gibi ilk etapta birçok kişinin ilgisini çekmeyi başaran ürünler, aslında son dönemlerde fiziksel dayanıklılık konusunda yoğun eleştirilere maruz kalıyor.

A'dan Z'ye: Yeni iPad hakkında bilinen tüm detaylar!
İlginizi çekebilirA'dan Z'ye: Yeni iPad hakkında bilinen tüm detaylar!

Apple'dan açıklama: Bükülme problemleri normal

Bunun son örneğinde ise alüminyum kasanın bükülme problemleri yer alıyor. Apple, sonunda beklenen açıklamayı yaptı ve bazı iPad Pro'ların hafifçe büküldüğünü doğruladı. Ancak bir yandan da bunun normal olduğunu savundu.

Yeni iPad Pro'lardaki bükülme buradan da net bir şekilde görülebiliyor.
Yeni iPad Pro'lardaki bükülme buradan da net bir şekilde görülebiliyor.

Sosyal medyada ve forumlarda bu konuyla alakalı açılan farklı başlıklar var. Üstelik kullanıcıların bir kısmı ise ürünlerin kutudan çıkar çıkmaz bu şekilde bükülmüş olduğunu söylüyor. Konuya ilişkin daha kapsamlı bilgilerin yakında ortaya çıkması bekleniyor.

Bu arada, JerryRigEverything isimli YouTube kanalı
daha önce iPad Pro'yu fiziksel dayanıklılık testine sokmuştu. Videonun tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz.