Arda'nın bebeğine koyacağı isim herkesi şaşırttı!

Arda Turan ve eşi Aslıhan
Arda Turan ve eşi Aslıhan

Geçtiğimiz mart ayında Aslıhan Doğan'la evlenen Medipol Başakşehir oyuncusu Arda Turan'ın bebeğinin adını duyanlar şoke oldu.

Medipol Başakşehir'de forma giyen milli futbolcu Arda Turan, Aslıhan Doğan ile geçtiğimiz mart ayında dünya evine girdi. Yakın zaman sonra bebeklerini kucaklarına almaya hazırlanan çiftin bebeklerinin ismi de 'Arda' olacak.

Bebeğin adı Arda olacak!
Medipol Başakşehir'de forma giyen milli futbolcu Arda Turan, Aslıhan Doğan ile geçtiğimiz mart ayında dünya evine girdi. Yakın zaman sonra bebeklerini kucaklarına almaya hazırlanan çiftin bebeklerinin ismi de 'Arda' olacak. Geçtiğimiz Babalar Günü'nde sosyal medya hesabından bebek ayakkabısı paylaşarak müjdeyi veren Aslıhan Doğan'ın bebeklerine 'Can' adını koyacakları iddia edilmişti. Ancak Bülent Cankurt, bugünkü yazısında Turan çiftinin bebeklerine 'Arda' adını vereceklerini göbek adını da Hamza koyacaklarını yazdı. Instagram'dan bebeklerine gelen emzik hediyesini paylaşan Aslıhan Doğan bebeğinin isminin 'Hamza Arda' olacağını doğrulamış oldu.
Bebeğin adı Arda olacak! Medipol Başakşehir'de forma giyen milli futbolcu Arda Turan, Aslıhan Doğan ile geçtiğimiz mart ayında dünya evine girdi. Yakın zaman sonra bebeklerini kucaklarına almaya hazırlanan çiftin bebeklerinin ismi de 'Arda' olacak. Geçtiğimiz Babalar Günü'nde sosyal medya hesabından bebek ayakkabısı paylaşarak müjdeyi veren Aslıhan Doğan'ın bebeklerine 'Can' adını koyacakları iddia edilmişti. Ancak Bülent Cankurt, bugünkü yazısında Turan çiftinin bebeklerine 'Arda' adını vereceklerini göbek adını da Hamza koyacaklarını yazdı. Instagram'dan bebeklerine gelen emzik hediyesini paylaşan Aslıhan Doğan bebeğinin isminin 'Hamza Arda' olacağını doğrulamış oldu.