Barış Arduç ekranlara geri dönüyor

genel
genel

En son Kiralık Aşk dizisiyle ekran karşısına geçen Barış Arduç'un, ekranlara dönüş tarihi belli oldu.

Kiralık AŞk’ın yakışıklısı Barış Arduç’un ekranlara dönüş tarihi açıklandı. Kiralık Aşk’ta Ömer İplikçi karakterine hayat veren Arduç ekranlara ne zaman dönüyor? Star TV Genel Müdürü Ömer Özgüner’den Arduç’la ilgili gelen açıklama ne?

Ünlü oyuncu Barış Arduç’un ekranlara ne zaman döneceği netleşti. Barış Arduç, Ocak 2018’de ekranda olacak… En son Star TV’de ekrana gelen “Kiralık Aşk” dizisinde Ömer İplikçi karakterine hayat veren Barış Arduç, Ocak 2018’de ekranda olacak.

Vatan Gazetesi’nden Oya Doğan’ın sorularını yanıtlayan Star TV Genel Müdürü Ömer Özgüner şunları söyledi: “Barış için şu anda üç projeye birlikte sarı ışık yaktık. Yeşil ışık olması adına da detaylı çalışıyoruz. Hem yukarıda anlattığım, hem de yeni hazırlanan projeler bunlar. Bunlardan birinde olacak Barış. Ama Barış'ın da kararı bizim için önemli. Hem onun sezgileri açısından, hem de kariyeri açısından. Biz oyuncularla anlaşma yapıyoruz ama aslında bonservislerini alıyoruz. En nihayetinde hangi mevkide oynayacaklarına onlar karar veriyorlar. Barış'ın da ocak ayına kadar ekranda olacağını umut ediyoruz.”