Buse Terim: 'Kızımın dedesiyle aynı duyguları yaşaması inanılmaz'

Fatih Terim ve torunu Nil.
Fatih Terim ve torunu Nil.

Galatasaray'ın efsane ismi teknik direktör Fatih Terim, Buse Terim'in kızı Nil ile birlikte sahaya çıktı. Bu anları sosyal medya hesabından paylaşan Buse Terim, beğeni ve konuşulanlar arasına girdi.

Doğum yaptıktan sonra fazla kilolarıyla sosyal medyada eleştiri alan ve bu yorumlardan oldukça etkilenip üzülen Buse Terim, çağrı yapmış ve kimseyi kilolarıyla yargılamayın ben yeni doğum yapmış bir anneyim demişti. Terim, sosyal medyayı oldukça aktif kullanıyor. Sık sık babası ve kızlarıyla fotoğraf atan Terim, dünde bir kare paylaştı ve oldukça beğenildi.

Buse terim ve kızları, Nil ve Naz.
Buse terim ve kızları, Nil ve Naz.

Buse Terim kızları ve eşi.
Buse Terim kızları ve eşi.

Fatih Terim ve Buse Terim'in küçük kızı Naz.
Fatih Terim ve Buse Terim'in küçük kızı Naz.

Binlerce beğeni aldı

Teknik direktör Fatih Terim torunu ile yeşil sahaya çıktı. Buse Terim'in kızı olan Nil ile sahaya çıkan Terim'in bu fotoğraflarını kızı sosyal medya hesabından paylaştı. Babası Fatih Terim'le yeşil sahada Galatasaray formasıyla poz veren Nil'in fotoğrafları binlerce beğeni aldı. Terim'in altına yazdığı not ise duygulandırdı:

  • 'Bu kareleri gördüğümde hissettiklerimi anlatabilmem imkansız. Çocukken aynı çimlerde ben de gururla babamı izlerdim, şimdi kızımın dedesi ile aynı duyguları yaşadığını hissetmek inanılmaz. Bu hatıra geriye dönüp baktığında onu hep mutlu edecek, biliyorum. Beni hep mutlu etmişti.' dedi.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >