Caner Berke ilişkisinde son karar! İşte böyle duyurdular

Caner Berke
Caner Berke

Son günlerde gündeme bomba gibi düşen Caner Berke aşkında son durum!

Esra Erol'un sunduğu izdivaç programında tanışan ve daha sonra nikah masasına oturan Caner veBerke'nin mutluluğu kısa sürdü.

Boşanıyorlar mı?

                  "Caner Berke çifti boşanacak mı?" sorularına yanıt Caner'den geldi.
Boşanıyorlar mı? "Caner Berke çifti boşanacak mı?" sorularına yanıt Caner'den geldi.
Müjdeyi verdi!

                  Caner, sosyal medya hesabından "Evet arkadaşlar... İnşallah kötü günler geri de kaldı diyerek sözlerime başlıyorum.. Tüm olumsuzluklara rağmen biz "biz" olarak devam etmeye karar verdik. Başta Rabbimiz ve sonrasında şu anki durumda olmamizda gecelerini gündüzlerine katan sevgili @sehzadeorhan ve sevgili @sehlen_turizm Mustafa hocamız ve eşi Hacer hocaya bu zor günlerimizde yanımızda oldukları için sonsuz minnetlerimizi sunuyor ve sizleri seviyoruz..." notuyla bir fotoğraf paylaştı.
Müjdeyi verdi! Caner, sosyal medya hesabından "Evet arkadaşlar... İnşallah kötü günler geri de kaldı diyerek sözlerime başlıyorum.. Tüm olumsuzluklara rağmen biz "biz" olarak devam etmeye karar verdik. Başta Rabbimiz ve sonrasında şu anki durumda olmamizda gecelerini gündüzlerine katan sevgili @sehzadeorhan ve sevgili @sehlen_turizm Mustafa hocamız ve eşi Hacer hocaya bu zor günlerimizde yanımızda oldukları için sonsuz minnetlerimizi sunuyor ve sizleri seviyoruz..." notuyla bir fotoğraf paylaştı.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >