Jurnal.istCumhurbaşkanı Erdoğan: Akıllı şehir uygulamalarında dünya pazarlarına gireceğiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Akıllı şehir uygulamalarında dünya pazarlarına gireceğiz

Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi programına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Akıllı şehir uygulamalarında da sadece kendi ihtiyaçlarımızı karşılamakla kalmayacak, dünya pazarlarına ihracatçı olarak gireceğiz" dedi.

HABER MASASI AA DAKİKADA-OKUNUR
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Akıllı şehir uygulamalarında dünya pazarlarına gireceğiz
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan.

Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi programına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Akıllı şehir uygulamalarında da sadece kendi ihtiyaçlarımızı karşılamakla kalmayacak, dünya pazarlarına ihracatçı olarak gireceğiz" dedi.

BEĞEN

Ünlü isimler rol aldıkları dizilerde canlandırdıkları fenomen karakterler ile kısa sürede şöhreti yakalıyorlar.

Fakat onların dizi dışında sürdürdükleri ve sosyal medyadan da paylaşmayı ihmal etmedikleri bir aile yaşantıları ve düzenleri var.

Çukur'un İdris'inden, Ufak Tefek Cinayetler'in Mehmet'ine; aile yaşantılarıyla da kendilerine hayran bırakan ünlü çiftler.

0. Ercan Kesal - Nazan Kesal
Ercan Kesal - Nazan Kesal

Çoğu kişi bilmese de Çukur'un İdris babası Ercan Kesal ile Fazilet Hanım ve Kızları'nın Fazileti Nazan Kesal evli ve bir oğulları var. Çift, dizi öncesinde de evlilikleriyle beğeni topluyordu.

0. Yıldıray Şahinler - Gizem Şahinler
Yıldıray Şahinler - Gizem Şahinler

Yıllardır Şehir Tiyatrolarında ve özel tiyatrolarda gösterdiği emek ve performans ile beğeni toplayan Yıldıray Şahinler, mütevazi yaşamına bir de İçerde ile şöhreti ekledi. Eşi ve oğlu ile de sosyal medyanın en sevilen ailelerden olmayı başardı.

0. Tolga Çevik - Özge Çevik
Tolga Çevik - Özge Çevik

Yeşilçam'ın klasikleşmiş bir hikayesi vardır hani, en yakın arkadaşının kız kardeşini sevmek ve arkadaşıyla arasında kalmak. İşte Tolga Çevik'in ki de tam olarak bu. Arkadaşı Cem Yılmaz'ın kız kardeşini seven Çevik, kız isteme anında bile birçok esprinin kurbanı oluyor ama o kadar samimi ve içten ki bu durum arkadaşı ile arasının açılmasına bile sebep olmuyor.

0. Derya Karadaş - Haki Biçici
Derya Karadaş - Haki Biçici

Komedi işlerindeki performanslarıyla tanınan Derya Karadaş da kendisi gibi oyuncu olan Haki Biçici ile evli. Çift, her şeyi o kadar kendi içlerinde yaşıyorlar ki sadece işleriyle gündeme geliyorlar ve birçok kişi onların evli olduklarını da bilmiyorlar.

0. Ümit Erdim - Seda Çınar
Ümit Erdim - Seda Çınar

1 yılda 45 kilo verip 142'den 97 kiloya düşen Ümit Erdim'in de, magazinden uzak kendi halinde bir yaşantısı var. Var mısın Arif olarak hatırlanan Erdim, 2015 yılında tanıştığı Seda Çınar ile magazinden uzak bir hayat yaşıyor.

YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
H HÜSNA KÖŞGER GZT Editörü

'GZT’nin hayat editörü olarak görev yapıyor. GZT’de her hafta yayınlanan "Kamera Arkası” programını hazırlıyor. Bir gün mutlaka iyi insanların kazanacağına inanıyor. Hüsna’ya husna.kosger@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.'

BEĞEN
Libya Barış Planı ne içeriyor? VİDEO / 02:59

Libya Barış Planı ne içeriyor?

Kamil Çapçı Jurnal.ist Salı 10:43, 21.01.2020
YUKARİ-DONUN

veri-politikasi-aciklama veri-politikamizi inceleyebilirsiniz