Damadı isyan ettiren olay: Evlendiği karısı bir hafta sonra sakal bırakmaya başladı

Evlendi bir hafta sonra karısı sakal bıraktı sesi gürleşti.
Evlendi bir hafta sonra karısı sakal bıraktı sesi gürleşti.

Hindistan'da akıllara durgunluk veren olayda, bir adam, düğünlerinden bir hafta sonra karısının sakal bıraktığını ve sesinin erkek gibi çıktığını söyleyerek boşanma davası açtı. Gördükleri karşısında şoke olan adam şimdi kara kara bu duruma çözüm arıyor.

Hindistan'da bir adam düğünden hemen sonra karısına boşanma davası açtı. Sebebi ise karısındaki inanılmaz değişimdi. Davacı adam, mahkemede karısının yüzünü evlenmeden önce görmediğini, düğün sırasında da yüzünün kapalı olduğunu, gelinin ailesinin yüzünü görmesine izin vermediğini söyledi.

"İLK GÖRDÜĞÜMDE MAKYAJLIYDI"

Rupesh takma ismini kullanan adam "Onu ilk gördüğümde makyajlıydı. Bir hafta sonra çalışmak için şehre gittim. Döndüğümde de sakal bıraktığını gördüm, sesinin de erkek sesine benzediğini fark ettim" dedi.

Gelinin ailesine durumu haber veren Rupesh, artık evlendikleri için onunla kalmaktan başka çaresi olmadığı yanıtını aldı ve sonunda olay polis ile mahkemeye intikal etti.

MAHKEME BOŞANMA TALEBİNİ REDDETTİ

Gelinin avukatı ise mahkemede iddiaların asılsız olduğunu savundu ve damadın ailesinin geline fiziksel ve psikolojik şiddet uyguladığını ifade etti. Mahkeme de gerekçelerin uygun olmadığını belirterek boşanma talebini reddetti.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >