Demet Akalın'dan sahildeki çöp yığınlarına sitem

Demet Akalın
Demet Akalın

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Twitter hesabı üzerinden, Akyaka'da bulunan çöp yığınlarına yaptığı bir paylaşımla sitem etti.

Yaz sezonunun kapanmaya başlamasıyla birlikte tatil beldelerinde yer alan kirlilik de ortaya çıkmaya başladı. Kimi beldeler temiz kalırken bazı bölgelerse beklenen ilgiyi göremedi.

Bunlardan biri de Akyaka oldu. Bir Twitter kullanıcısı, Akyaka bölgesinde yer alan kirliliği sosyal medyadan, 'Bugün #Akyaka! Bu kadar çöpü arkasında bırakıp gidenlere yazıklar olsun!' notuyla paylaştı.

Akyaka
Akyaka

Sivri diliyle tanınan şarkıcı Demet Akalın'dan bu görüntüye sessiz kalmadı ve 'Rezalet' notuyla kendi profilinde paylaştı.

Bunun üzerine bir takipçisi Akalın'a, 'Rezalet deyip geçeceğinize harekete geçebilirsiniz Demet Hanım' diyerek tepki gösterdi.

Bu yanıta da sessiz kalmayan ünlü şarkıcı, 'Rezalet diyerek zaten yeterince dikkat çekiyorum! Ha yok şampuan firması sponsor olacak gel toplayalım ucunda para var dersen nice makyajlı ünlü arkandan koşar bir de ele eldiven bitti gitti' yanıtını verdi.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >