Efsane dizi Söz'e, yeni sezonda sürpriz transfer!

Söz dizisi
Söz dizisi

Ekranların efsane dizisi Söz'e, yeni sezonda ünlü oyuncu Sarp Akkaya da dahil oldu.

Ekranların efsane dizisi Söz'ün kadrosuna, yeni sezonunda ünlü oyuncu Sarp Akkaya dahil oldu. Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Söz, yeni sezonda da rekordan rekora koşacağa benziyor.

Söz, yeni sezona ne zaman başlıyor, Söz dizisi ilk bölüm ne zaman?

İç savaştan kaçan bir katili canlandıracak

                  
                  Başarılı oyuncu Sarp Akkaya'nın hayat vereceği Dragan Ratkoviç karakteri, doksanlı yıllarda bir ülkedeki iç savaş sırasında birçok Müslüman'ın katledildiği eylemlerin baş sorumlusudur. Yurt dışında yabancı devletler tarafından eğitilip, yine onlara hizmet etmesi için yetiştirilmiştir. Kadın çocuk yaşlı demeden karşısına çıkan her insanı kesip biçmiş, kurşuna dizdirmiş azılı bir katildir.
İç savaştan kaçan bir katili canlandıracak Başarılı oyuncu Sarp Akkaya'nın hayat vereceği Dragan Ratkoviç karakteri, doksanlı yıllarda bir ülkedeki iç savaş sırasında birçok Müslüman'ın katledildiği eylemlerin baş sorumlusudur. Yurt dışında yabancı devletler tarafından eğitilip, yine onlara hizmet etmesi için yetiştirilmiştir. Kadın çocuk yaşlı demeden karşısına çıkan her insanı kesip biçmiş, kurşuna dizdirmiş azılı bir katildir.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >