Erkan Petekkaya aylık kazancını açıkladı

Erkan  Petekkaya
Erkan Petekkaya

Erkan Petekkaya 2016 yılında yargılandığı bir davada aylık gelirinin 450 bin Tl olduğunu söylemişti. Petekkaya dün akşam katılığı bir porogramda şu anda ondan daha fazla kazanıyorum dedi.

Erkan Petekkaya yaptığı açıklamalar ile son dönemde eleştirilerin odak noktası oldu. "İçki yasaklansın" diyen Petekkaya'ya sosyal medyada binlerce tepki gelirken Ahmet Hakan'ın iddiaları da gündeme geldi. Hakan, Erkan Petekkaya'nın kendisini arayarak küfür ettiğini söyledi. Erkan Petekkaya, dün akşam katıldığı bir programda gelirinin 450 bin liradan fazla olduğunu ifade etti.

Erkan Petekkaya aylık kazancını açıkladı
Erkan Petekkaya aylık kazancını açıkladı

İşte Twitter'da tt olan Erkan Petekkaya'nın o sözleri:

  • "Allah'a çok şükür kazanıyorum, evet. Şu anda ondan (450 bin liradan) daha fazla kazanıyorum. Ama kazandığımın yarısını dağıtan bir insanım. Elim çok açıktır. Yardım etmediğim insan yoktur."

Erkan Petekkaya'nın açıklamaları dikkat çektiErkan Petekkaya, "Ahmet Hakan'la aranızda ne geçti? Gerçekten küfür ettiniz mi?" sorularına ise şöyle cevap verdi:

"Bugün ben bu konuyu kapatıyorum. Ne kendimi ne de başkalarını üzmek istemiyorum. Ben ne söylersem bundan sonra polemik olur. Gerek yok konuşmaya, gerçekten gerek yok. Üzüldüm, yeniden niye üzülelim ki. O işler röportajda alkol muhabbeti yüzünden oldu. Başıma ne geliyorsa röportajlardan geliyor. Her şey güzel olsun. Her şey saygılı, sevgili olsun dünyada. Ben kindar bir insan değilim. Benim hiçbir zaman hiçbir insana kinim olmadı. Bana kazık atanlara da olmadı. Geçer benim sinirim. Ahmet Abi için geçerli değil sadece, bütün insanlara böyle."