Hakan: Muhafız'ın yeni bölüm çekimleri başladı

Çağatay Ulusoy performansı ile göz dolduruyor.
Çağatay Ulusoy performansı ile göz dolduruyor.

Netflix'in orijinal yapımı olan Hakan: Muhafız dizisi başarısıyla göz doldurarak yeni sezon onayı almıştı. Dizi kadrosuna yeni eklenen isimlerle, sezonun çekimlerine başladı. Türk yapımı dizileri ile piyasaya hızlı giriş yapan Netflix, 3 dizi daha hazırlıyor. Beren Saat ve Tuba Büyüküstün gibi isimlerde bu dizilerde yer alacak.

Dünyanın lider internet eğlence hizmeti Netflix’in ilk iki sezonu dünya çapında başarı gösteren, başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı ilk Türk orijinal dizisi Hakan: Muhafız’ın yeni çekimleri başladı.

İki sezonun arka arkaya çekileceği dizinin 3. sezon kadrosunda ilk iki sezondan aşina olduğumuz Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık ve Burçin Terzioğlu’nun yanı sıra yeni isimler eklendi. Bu iki sezonda ünlü oyuncular Funda Eryiğit, Taner Ölmez, Bige Önal, İlayda Alişan, Emre Mutlu, Halit Özgür Sarı ve Hasan Üner yer alacak.

Sezon hakkında

Dizinin yeni sezonunda Hakan, Muhafız kanı taşıyan abisi tarafından cehennem yerine dönen İstanbul’u kurtarmak için kıyasıya bir savaşa giriyor. Şehir Ölümsüzler’in saldırısı sonucu yayılan bir virüsle mücadele ederken, Faysal ve Rüya kötü emellerine ulaşmaya çok yaklaşıyor. Hakan panzehiri yapması için ulaşacağı Nisan ve bu yolda karşılaşacağı Burak ile şehrin insanlarını kurtarmak için maceraya koyulur. Tüm bunlara karşı ayakta kalmaya çalışan Hakan aynı zamanda altı yüz yıllık bir öfkeyle İstanbul’u kendisine dar etmeye hazırlanan Vezir’i bulması gerekir. Atalarının yaşadıkları Hakan'ın bugünkü mücadelesine ışık tutar ve geçmişle şu an arasında gidip gelen bir yolculuk için kolları sıvayacak.

Hakan: Muhafız dizisinden Hazar Ergüçlü, Çağatay Ulusoy.
Hakan: Muhafız dizisinden Hazar Ergüçlü, Çağatay Ulusoy.

Netflix Hakkında

Netflix, 190'dan fazla ülkede 148 milyon ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği dünyanın lider internet eğlence hizmetlerinden birisidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebiliyor. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >