Haluk Levent'e sürpriz 'Orta Doğu' daveti

Şarkıcı Haluk Levent, Nikcy Brown tarafından Orta Doğu çocukları için düzenlenen bir organizasyona davet edildi.
Şarkıcı Haluk Levent, Nikcy Brown tarafından Orta Doğu çocukları için düzenlenen bir organizasyona davet edildi.

Kurucusu olduğu Anadolu Halk ve Barış Platformu (AHBAP) ile yardım faaliyetleri yapan şarkıcı Haluk Levent, Orta Doğu çocukları ile ilgili büyük bir konser projesinde bulunması için ünlü şarkıcılarla çalışan Nicky Brown tarafından Londra'ya davet edildi.

Kurucusu olduğu Anadolu Halk ve Barış Platformu (AHBAP) ile yardım faaliyetleri yapan şarkıcı Haluk Levent, bu sefer de Orta Doğu çocukları için bir davet aldı.

Haluk Levent, Orta Doğu çocukları için organize edilen dünya çapındaki bir konser projesi için davet aldı. İngiltere'de Madonna, Tom Jones, Emeli Sande, Take That grubu ve daha bir çok müzisyenlerle çalışan prodüktörlük yapan Nikcy Brown, şarkıcı Haluk Levent konsere gönderdiği bir video ile davet etti.

"Lütfen benimle muhatap olmayın" 
Haluk Levent, sosyal medya hesabından Brown'un gönderdiği videoyu paylaşarak "Madonna, Tom Jones, Emeli Sande, Take That grubu ve daha bir cok muzisyenle calisan, Londra’da prodüktörlük yapan Nicky Brown beni Londra’ya davet etti. Orta Doğu çocukları ile ilgili büyük bir konser projesi var. Dünyaya açılıyorum. Lütfen benimle muhatap olmayın" ifadeleriyle takipçilerine duyurdu. Levent'in paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni aldı.
"Lütfen benimle muhatap olmayın" Haluk Levent, sosyal medya hesabından Brown'un gönderdiği videoyu paylaşarak "Madonna, Tom Jones, Emeli Sande, Take That grubu ve daha bir cok muzisyenle calisan, Londra’da prodüktörlük yapan Nicky Brown beni Londra’ya davet etti. Orta Doğu çocukları ile ilgili büyük bir konser projesi var. Dünyaya açılıyorum. Lütfen benimle muhatap olmayın" ifadeleriyle takipçilerine duyurdu. Levent'in paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni aldı.
Başkanlık görevinden ayrıldığını duyurmuştu

                  Ünlü sanatçı Haluk Levent, oğluna pantolon alamadığı için intihar eden ve Türkiye'yi şoke eden İsmail Devrim ile ilgili attığı tweet'lerin ardından lince uğramış, birtakım medya mensupları ve sosyal medya kullanıcıları tarafından da CIA'ye çalıştığı yönünde ithamlarla karşı karşıya kalmıştı. Bu gelişmelerin ardından bir açıklama yapan Levent, AHBAP'taki başkanlık görevinden ayrıldığını duyurmuştu.
Başkanlık görevinden ayrıldığını duyurmuştu Ünlü sanatçı Haluk Levent, oğluna pantolon alamadığı için intihar eden ve Türkiye'yi şoke eden İsmail Devrim ile ilgili attığı tweet'lerin ardından lince uğramış, birtakım medya mensupları ve sosyal medya kullanıcıları tarafından da CIA'ye çalıştığı yönünde ithamlarla karşı karşıya kalmıştı. Bu gelişmelerin ardından bir açıklama yapan Levent, AHBAP'taki başkanlık görevinden ayrıldığını duyurmuştu.
Ferdinand için ahır yaptırdı

                  Ardından yaptığı açıklamayla başkanlığı bırakma kararından dönen Haluk Levent, kendisine hakaret ve küfür edenlere, Twitter'dan yaptığı ilginç açıklamayla mahkeme yolunu gösterdi. Levent, davadan kazanacakları para ile kurban bayramında denizden yüzerek kaçan inek (Ferdinand) için ahır yapacaklarını söylemişti.
Ferdinand için ahır yaptırdı Ardından yaptığı açıklamayla başkanlığı bırakma kararından dönen Haluk Levent, kendisine hakaret ve küfür edenlere, Twitter'dan yaptığı ilginç açıklamayla mahkeme yolunu gösterdi. Levent, davadan kazanacakları para ile kurban bayramında denizden yüzerek kaçan inek (Ferdinand) için ahır yapacaklarını söylemişti.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >