İbrahim Tatlıses'ten Başkan Erdoğan'a destek

İbrahim Tatlıses
İbrahim Tatlıses

ABD yaptırımları ve dövizdeki spekülatif ataklarla Türk ekonomisine yönelik gerçekleştirilen saldırılar karşısında ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'ten Başkan Erdoğan'a destek mesajı geldi.

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, Türk ekonomisine karşı uygulanan ekonomik saldırılara sessiz kalmadı.

Tatlıses, Başkan Erdoğan`ın bayrağımızı yerden alıp göğsüne koyduğu bir videoyu paylaşarak, "Bayrağımızı göğsüne koyan, hiç bir zaman üstüne basmayan, diğerleri boş boş bakarken önce bayrağını düşünen bir adam var. Ne aç kalırız ne de açıkta kalırız. Burası Türkiye Cumhuriyeti herkes bunu böyle bilsin" yorumunda bulundu.

Tatlıses, açıklamasının tamamında, "Sayın Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a güvenim ve inancım tamdır. Bizim öyle bir liderimiz var ki; ülkemizin ne adını, ne de şehit kanıyla ıslanmış bayrağımızı ayaklar altına aldırsın. Bayrağımızı göğsüne koyan, hiç bir zaman üstüne basmayan, diğerleri boş boş bakarken önce bayrağını düşünen bir adam var. Zor günler geçecek, bu ülke neler gördü. Ne ilk olacak, ne de son. Doların inip çıkmasıyla bu vatana, bu millete bir şey olmaz. Şimdi avuçlarını ovuşturanlar, yine avuçlarını yalayacaklar, hep beraber göreceğiz" ifadelerine yer verdi.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >