İntihara teşebbüs eden Murat Başoğlu'ndan ilk açıklama geldi!

Murat Başoğlu
Murat Başoğlu

İntihara teşebbüs eden ünlü sunucu Murat Başoğlu'ndan ilk açıklama geldi.

İlginizi çekebilir'Ünlü sunucu Murat Başoğlu intihar etti' iddiası sosyal medyayı salladı

Yeğeni Burcu Başoğlu ile hakkında çıkan dedikodular yüzünden magazin gündeminden düşmeyen Murat Başoğlu, 'İntihara teşebbüs etti' haberine açıklık getirdi. Başoğlu, hakkında çıkan haberlere "Ne yazık, ne yazık! Yaklaşık bir yıldır yalan üzerine yalan yazanlar, şimdi de intihar ettirdi" diyerek cevap verdi.

''Benim 14 yaşında bir oğlum olduğunu unutuyorsunuz''
Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli programda, yeğeni ile ilişki yaşadığı ortaya çıkan ünlü sunucu Murat Başoğlu'nun intihar girişiminde bulunduğu iddia edildi. Bu haberler üzerine sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Başoğlu "Ne yazık, ne yazık! Yaklaşık bir yıldır yalan üzerine yalan yazanlar şimdi de intihar ettirdi. Benim 14 yaşında bir oğlum olduğunu unutuyorsunuz" dedi.
''Benim 14 yaşında bir oğlum olduğunu unutuyorsunuz'' Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli programda, yeğeni ile ilişki yaşadığı ortaya çıkan ünlü sunucu Murat Başoğlu'nun intihar girişiminde bulunduğu iddia edildi. Bu haberler üzerine sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Başoğlu "Ne yazık, ne yazık! Yaklaşık bir yıldır yalan üzerine yalan yazanlar şimdi de intihar ettirdi. Benim 14 yaşında bir oğlum olduğunu unutuyorsunuz" dedi.