İstanbul'da değnekçi terörü

İstnabul Beykoz'da değnekçi dehşeti
İstnabul Beykoz'da değnekçi dehşeti

İstanbul Beykoz'da bir kişi, aracını park ettiği boş arazide kendisinden para isteyen değnekçinin bıçaklı saldırısına uğradı.

İstanbul Beykoz’da bir kişi, aracını park ettiği boş arazide kendisinden para isteyen değnekçinin bıçaklı saldırısına uğrayarak yaralandı. Yaralı halde bir iş yerine sığınan araç sahibinin vatandaşların gözü önünde şehir eşkıyası tarafından defalarca bıçaklanma anı güvenlik kamerası tarafından anbean kaydedildi.

Olay, 2 Mayıs günü Beykoz Kavacık’ta meydana geldi. İddiaya göre, boş bir araziye kurduğu simit tezgahıyla bekleyen ve aracını park edenlerden haksız para alan Mehmet Ali isimli şahıs, bir kişinin aracını park ettiğini görünce tezgahını bırakıp aracın yanına gitti. Aracını park eden kişiden para isteyen değnekçi, red cevabı alında dehşet saçtı.

İstanbul Beykoz'da değnekçi terörü
İstanbul Beykoz'da değnekçi terörü

Para vermek istemeyen şahsı defalarca bıçakladı

  • Gözü dönmüş değnekçi, para vermek istemeyen Levent isimli şahsın arabasının camını kırarak tehdit etti. Gözü dönmüş değnekçi, önce yumruk ve tekmeyle saldırdı sonrasında eline aldığı bıçakla araç sahibini ayağından defalarca bıçakladı.

Para vermediği gerekçesiyle bacağından defalarca bıçakladı.

Dövizciye sığındı

Ayağından defalarca bıçaklanarak kanlar içinde kalan Levent isimli şahıs, gözü dönmüş değnekçiden kurtulmak için bir dövizciye sığındı. Saldırgan, elindeki bıçakla birlikte yaralı şahsın peşinden gelerek darp etmeye devam etti. Şehrin ortasında dehşet saçan saldırgan, ‘Sen benim ekmeğimle nasıl oynarsın’ diye bağırarak dükkana geldi.

Ayağından defalarca bıçaklanarak kanlar içinde kalan şahıs, gözü dönmüş değnekçiden kurtulmak için bir dövizciye sığındı.
Ayağından defalarca bıçaklanarak kanlar içinde kalan şahıs, gözü dönmüş değnekçiden kurtulmak için bir dövizciye sığındı.

Eşi sinir krizi geçirdi

Bıçaklanan şahsın eşi gördükleri karşısında şoka uğradı
Eşini yerde kanlar içinde yattığını gören kadın, şehir magandasının darp etmesi üzerine şoka uğradı. Ne yapacağını bilemeyen kadın ağlayarak vatandaşlardan yardım istedi. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekiplerinin sirenini duyan şehir eşkıyası kaçarak uzaklaştı. Çevrede bulunan vatandaşlar yaralı şahsa müdahale ederek kan akışını durdurmaya çalıştı.

İşte o görüntüler...