İznini yarıda kesip eve gelen imam hayatının şokunu yaşadı

İznini yarıda kesip eve gelen imam hayatının şokunu yaşadı
İznini yarıda kesip eve gelen imam hayatının şokunu yaşadı

Antalya’da bir imam tatilini yarıda kesip evine geldiğinde, 5 bin TL değerinde para ve eşyanın hırsızlar tarafından çalındığını fark etti. Hayatının şokunu yaşayan imamın şikayeti sonrası hırsızların yakalanması için çalışma başlatıldı.

Olay, Antalya'nın Alanya ilçesine bağlı Avsallan Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Karaçaltı Camii imamı Muhammet Sel, yıllık izine ayrılıp bayram öncesi memleketi Konya’ya gitti. Evde kimsenin olmadığı zamanda gece yarısı pencerenin korkuluk demirlerini keserek eve giren hırsız ya da hırsızlar evde bulunan bir miktar para, laptop ve bazı kıymetli eşyaları çaldı. Toplam 5 bin TL civarında para ve eşyayı alan hırsızlar kayıplara karıştı.

Sabah evin pencere demirlerinin eksik olduğunu gören komşuları hemen jandarmaya haber verdi. Yine komşuları tarafından aranan imam Muhammet Sel de yıllık iznini yarıda kesip evine geldi. Sel, gördüğü manzara karşısında şok yaşadı. Evin altını üstüne getiren hırsızların yakalanması için çalışma başlatıldı.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >