Kadınları yemeğe çıkarıp, hesabı ödemeden kaçan adam dolandırıcılıkla yargılanıyor

Paul Guadalupe Gonzales
Paul Guadalupe Gonzales

ABD’de Güney Kaliforniya'da 45 yaşındaki Paul Guadalupe Gonzales'in tanıştığı kadınlarla yemeğe çıktığı ve hesabı ödemeden kaçtığı ortaya çıktı. Dolandırıcılıkla suçlanan Gonzales, 16 yıldan fazla hapis yatabilir.

ABD Güney Kaliforniya'da tanıştığı kadınları yemeğe çıkaran ve hesabı ödemeden restorandan kaçan 45 yaşındaki Paul Guadalupe Gonzales'in bu yöntemle 6 kadını dolandırdığı belirtildi.

Savcılar, Gonzales'in kadınlarla tanışmak için çeşitli randevu uygulamalarını kullandığını ve tanıştığı kişileri Los Angeles'taki çeşitli restoranlarda 'yemeğe çıkararak' dolandırdığını açıkladı.

Etin çoğunu yemiş, patatesin yarısını bırakmış

İsmini vermek istemeyen bir kadın ise, Gonzales'le bu senenin başlarında buluştuğunu, Gonzales'in yemekte Bir bardak Pinot, karidesli bir Sezar salatası, biftek ve fırınlanmış patates' söylediğini belirtti.

  • Gonzales'in 'etin çoğunu yediğini' ve 'patateslerin yarısını bıraktığını' açıklayan kadın, 'bir telefon görüşmesi yapmak üzere' restorandan ayrılan Gonzales'in bir daha geri dönmediğini söyledi.

16 yıldan fazla hapis yatabilir

Savcılar, Gonzales'in bu yöntemle 6 kadını dolandırdığını tespit etti.

Gonzales, salı günü görülecek duruşmasında hüküm giydiği takdirde 16 yıldan fazla hapis cezasıyla karşı karşıya kalabilir.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >