Kahveye son! Kahvenin yerini tutması garanti 5 besin

kahve
kahve

Bunları tüketmeye başladığınızda kahvenin varlığını unutacaksınız...

Kahve özellikle içerisinde bulundurduğu kafein ile insanların var olan uyku düzenini dengede tutmasına yardımcı olur.

Ama bunun için hep kafein tüketmenize gerek yok. Size önereceğimiz 5 besin ile uykusuzluk sorununuzu toptan yok edebilirsiniz.

Her gün 1 bardak ılık süt

                  Ilık süt; hem protein içeriği hem de triptofan aminoasidinden zengin olması sebebiyle uykuya geçişinizde yardımcı olur.
Her gün 1 bardak ılık süt Ilık süt; hem protein içeriği hem de triptofan aminoasidinden zengin olması sebebiyle uykuya geçişinizde yardımcı olur.
Bir adet muz

                  Seratonin ve melatonin hormonlarının salınımının artmasına yardımcı olan muz, ayrıca magnezyum ve potasyum ile kaslarınızın gevşemesine de yardımcı olur.
Bir adet muz Seratonin ve melatonin hormonlarının salınımının artmasına yardımcı olan muz, ayrıca magnezyum ve potasyum ile kaslarınızın gevşemesine de yardımcı olur.
Bir çay bardağı ceviz

                  Doğal bir melatonin kaynağı olan ceviz, uykuya geçişte size yardımcı olur. Özellikle akşam yemeğinden sonra bir çay bardağı kadar yemek buna yeterli olacaktır.
Bir çay bardağı ceviz Doğal bir melatonin kaynağı olan ceviz, uykuya geçişte size yardımcı olur. Özellikle akşam yemeğinden sonra bir çay bardağı kadar yemek buna yeterli olacaktır.
Ahududu

                  Belki birçoklarınız bilmiyor ama ahududu da uykusuzluğunu alma noktasında önemli bir meyvedir.
Ahududu Belki birçoklarınız bilmiyor ama ahududu da uykusuzluğunu alma noktasında önemli bir meyvedir.
Yulaf tüketmeniz yeter

                  Yulaf, kaliteli bir uyku için önemli olan kalsiyum ve magnezyum minerallerini içeren bir besindir. Aynı zamanda içerdiği melatonin ile kaliteli bir uyku almanızı ve vücudunuzu yenilemenizi sağlar.
Yulaf tüketmeniz yeter Yulaf, kaliteli bir uyku için önemli olan kalsiyum ve magnezyum minerallerini içeren bir besindir. Aynı zamanda içerdiği melatonin ile kaliteli bir uyku almanızı ve vücudunuzu yenilemenizi sağlar.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >