POLİTİKADAN DOSYA HABERE, YEREL HABERDEN ÖZEL ÇALIŞMALARA KADAR HABERİN SOSYAL MEDYASINDASINIZ. BAZEN 'CİDDİ MESELE' BAZEN BİR DAKİKALIK VİDEOLARLA GÜNDEME DAİR ÖNEMLİ DETAYLARLA BURADAYIZ.

20.356 Takipçi
JURNAL.İST HAKKINDA

Kapalıçarşı'daki 9 metrekarelik dükkan 12 milyon TL'ye satışta

Kapalıçarşı'nın Beyazıt Kapısı
Kapalıçarşı'nın Beyazıt Kapısı

Turistlerin akın ettiği Tarihi Kapalıçarşı'da kullanım alanı 9,20 metrekarelik dükkana 12 milyon TL değer biçildi. Açık arttırma ile satışa çıkartıldı. Dükkan Kapalıçarşı'nın Beyazıt Kapısı'na yakın bölgede yer alıyor.

İçindekiler

İstanbul 6. Sulh Hukuk Mahkemesi Satış Memurluğu tarafından gazetelere verilen ilan ile tarihi Kapalıçarşı’daki bir dükkan, açık artırma ile satılacak. Satış, 10 Ocak 2020 tarihinde İstanbul 6. Sulh Hukuk Mahkemesi duruşma salonunda yapılacak.

Kullanım alanı 9,20 metrekare

Dükkanın kullanım alanının 9,20 metrekare olduğu belirtilen ilanda dükkanın imar kaydı, Beyazıt Mahallesi 2788 ada, 5 parsel olarak yer alıyor. İlanda dükkanın, 'Stil altın Alım Satım Merkezi' adıyla kullanıldığı da belirtildi.

Söz konusu ilanda İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü, Mısır Çarşısı, Gülhane Parkı'na Ayasofya ve Sultanahmet camileri ile Topkapı Sarayı gibi tarihi ve turistik yerlere yürüme mesafesinde olduğu ifade edildi.

İstanbul'un gözbebeği Kapalıçarşı

Avrupa'nın en çok ziyaret edilen turistik mekanları
İlginizi çekebilirAvrupa'nın en çok ziyaret edilen turistik mekanları
Seyahat uzmanlarına göre ziyaret edilmesi gereken 100 turizm destinasyonu
İlginizi çekebilirSeyahat uzmanlarına göre ziyaret edilmesi gereken 100 turizm destinasyonu