Çay tiryakisi pembe çoraplı tasarımcıdan, sanata fırça yorumu!

Tasarım
Tasarım

Yıpranmış birkaç fırça kılından şaheser yaratan sanatçı: thegentlemanfelter

İngiltere'nin kuzeydoğusundaki küçük bir köyde yaşayan sanatçı kendisini kedi aşığı, çay tiryakisi ve neon pembe çorap bağımlısı olarak tanımlıyor. Kullanılmayan, eski ve yıpranmış fırçaları bir araya getirip birer şahesere dönüştüren sanatçının diğer çalışmaları için, Instagram hesabını ziyaret edebilirsiniz.

Bir sanatçıdan ne istenir?

                  
                  Sanatın sanatçıya mı, yoksa halka mı hitap ettiği konusu sık sık gündem olsa da; cevap henüz belirsiz. Kimine göre sanat sanat için, kimine göre ise halk için yapılmaya devam ediyor.
Bir sanatçıdan ne istenir? Sanatın sanatçıya mı, yoksa halka mı hitap ettiği konusu sık sık gündem olsa da; cevap henüz belirsiz. Kimine göre sanat sanat için, kimine göre ise halk için yapılmaya devam ediyor.
Hem sanat hem geri dönüşüm!

                  
                  Bir yandan sanat yapan tasarımcı, diğer bir yandan da kullanılmayan eski fırçaları geri dönüşüme kazandırıyor. Belki de bir daha yüzüne dahi bakılmayacak eski fırçalardan bir şaheser tasarlayan sanatçı, aksesuarlarıyla herkesi kendine hayran bırakıyor.
Hem sanat hem geri dönüşüm! Bir yandan sanat yapan tasarımcı, diğer bir yandan da kullanılmayan eski fırçaları geri dönüşüme kazandırıyor. Belki de bir daha yüzüne dahi bakılmayacak eski fırçalardan bir şaheser tasarlayan sanatçı, aksesuarlarıyla herkesi kendine hayran bırakıyor.
Sanat için mi, halk içim mi?

                  
                  Henüz cevabı verilmese de, sanatçının hem sanata hem halka hitap ettiği ortada...
Sanat için mi, halk içim mi? Henüz cevabı verilmese de, sanatçının hem sanata hem halka hitap ettiği ortada...
Kullanılmayan eşyalardan sanat eseri...

                  
                  Usta sanatçı, kullanılmayan, yıpranmış ve eski fırçaları yeniden tasarlayarak birer aksesuar haline getiriyor. Her biri birer sanat eserine dönüşen fırçalar, herkesi kendine hayran bırakıyor.
Kullanılmayan eşyalardan sanat eseri... Usta sanatçı, kullanılmayan, yıpranmış ve eski fırçaları yeniden tasarlayarak birer aksesuar haline getiriyor. Her biri birer sanat eserine dönüşen fırçalar, herkesi kendine hayran bırakıyor.
5. 676 takipçi!

                  
                  Tasarımlarını sosyal medya hesabında yayınlanan sanatçının, Instagram hesabında 5. 676 takipçisi var.
5. 676 takipçi! Tasarımlarını sosyal medya hesabında yayınlanan sanatçının, Instagram hesabında 5. 676 takipçisi var.
Sınır tanımıyor!

                  
                  Tasarımlarıyla hem sanata hem geri dönüşüme katkı sağlayan sanatçı, eserlerde genellikle hayvan figürlerini kullanıyor.
Sınır tanımıyor! Tasarımlarıyla hem sanata hem geri dönüşüme katkı sağlayan sanatçı, eserlerde genellikle hayvan figürlerini kullanıyor.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >