Kendisiyle tanışmak isteyen hayranına büyük jest!

Haluk Levent
Haluk Levent

Ünlü sanatçı Haluk Levent, kendisiyle tanışmak isteyen hayranı için öyle bir jest yaptı ki...

Yaptığı yardımlarla adından sık sık söz ettiren Haluk Levent, sosyal medyadan bir takipçisinin tanışma isteğini kırmayarak Yalova konserinde hayranıyla düet yaptı.

Hayranıyla düet yaptı!
Sahnede giydiği yelekleri satarak zor durumda olan kişilere yardım eden Haluk Levent, bu sefer de kendisine Twitter üzerinden ulaşarak tanışmak istediğini söyleyen genç hayranıyla, Yalova konserinde düet yaptı.
Hayranıyla düet yaptı! Sahnede giydiği yelekleri satarak zor durumda olan kişilere yardım eden Haluk Levent, bu sefer de kendisine Twitter üzerinden ulaşarak tanışmak istediğini söyleyen genç hayranıyla, Yalova konserinde düet yaptı.
Konsere davet etti!
Bir hayranının sosyal medya üzerinden yaptığı "Haluk Levent, Cuma günü Yalova'da olacak. Festivalde umarım sizinle tanışma şansım olabilir heyecanla bekliyorum, sevgilerimle Haluk abi" yorumunu gören Haluk Levent, "Deliler' şarkısını beraber söyleyeceğiz söz" diyerek konsere davet etti.
Konsere davet etti! Bir hayranının sosyal medya üzerinden yaptığı "Haluk Levent, Cuma günü Yalova'da olacak. Festivalde umarım sizinle tanışma şansım olabilir heyecanla bekliyorum, sevgilerimle Haluk abi" yorumunu gören Haluk Levent, "Deliler' şarkısını beraber söyleyeceğiz söz" diyerek konsere davet etti.
 "Benim sahnem sizin sahnenizdir''
Genç hayranıyla konserde düet yapan şarkıcı, "Benim sahnem sizin sahnenizdir çocuklar rahat olun" diyerek o anların videosunu paylaştı.
"Benim sahnem sizin sahnenizdir'' Genç hayranıyla konserde düet yapan şarkıcı, "Benim sahnem sizin sahnenizdir çocuklar rahat olun" diyerek o anların videosunu paylaştı.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >