20.356 Takipçi

Politikadan dosya habere, yerel haberden özel çalışmalara kadar haberin sosyal medyasındasınız. Bazen 'ciddi mesele' bazen bir dakikalık videolarla gündeme dair önemli detaylarla buradayız.

Kim Milyoner Olmak İster'in yeni yüzü: 'Kenan İmirzalıoğlu'

Kenan İmirzalıoğlu'na Kim Milyoner Olmak İster programından teklif yapıldı.
Kenan İmirzalıoğlu'na Kim Milyoner Olmak İster programından teklif yapıldı.

Uzun zamandır Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunuculuğunu yapan Murat Yıldırım, başka bir proje ile anlaşarak programdan ayrıldı. Yıldırım'ın ayrılmasının ardından programı sunmak için ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'na teklif götürüldüğü iddia edildi.

ATV'nin efsane yarışmalarından Kim Milyoner İster programını sunan Murat Yıldırım yeni projesi Ramo'da yer alacağını söyleyerek programdan ayrıldığını açıkladı. Yıldırım'ın ayrılığının ardından Kenan İmirzalıoğlu'na teklif götürüldüğü iddia edildi.

Teşekkür ederek ayrıldığını açıkladı

Uzun zamandır Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını sunan ünlü oyuncu Murat Yıldırım ayrıldığını duyurdu. Yeni bir proje ile anlaştığını duyuran Yıldırım, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak kim Milyoner Olmak İster ekibine teşekkür etti.

Kenan İmirzalıoğlu'na 250 bin TL'lik teklif

Posta'dan İpek Şafak'ın haberine göre, Kim Milyoner Olmak İster yarışmasından ayrılan Murat Yıldırım'ın yerine Kenan İmirzalıoğlu'na teklif götürüldü. Uzun süredir ekranlardan uzak kalan İmirzalıoğlu, bölüm başı 250 bin TL teklif edilen programa sıcak baktığı belirtildi.

Kenan İmirzalıoğlu
Kenan İmirzalıoğlu

45 yaşındaki İmirzalıoğlu son olarak Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisiyle seyircisinin karşısına çıkmıştı.


İlginizi çekebilirGaziantepli yarışmacı Kim Milyoner Olmak İster'e damga vurdu

İLGİLİ HABERLER