Kış mevsiminde sıcak kahvenize eşlik edebilecek 5 tadımlık film

Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Evinizdesiniz ve yapacak bir şeyler mi arıyorsunuz? Sakın gündüz kuşağı programlarını aklınızdan geçirmeyin. Çünkü biz sizlere, daha güzel bir şey öneriyoruz. Süresi kısa olsa da lezzeti uzun sürecek 5 film.

Sinema kavramı aynı zamanda hayatın tam kendisini temsil eder. Özellikle sosyallikten bir hal olduğumzu kış mevsiminde en büyük ilacımız da olur dememiz mümkündür.

Peki bugünü evinde geçiren biriyseniz hangi filmleri izleyebilirsiniz? Biz sizin için soruya 5 örnek ile yanıt verdik. Ama öncesinde kahvenizi hazırlayın.

Eternal Sunshine of the Spotless Mind / Sil Baştan
İsmini takılmadan okuyabilenin İngilizceyi çok iyi bildiği kabul edilir. Nitekim kış deyince de akla ilk o meşhur film afişi gelir. Eternal Sunshine of the Spotless Mind , listemizde 1 numara.
Eternal Sunshine of the Spotless Mind / Sil Baştan İsmini takılmadan okuyabilenin İngilizceyi çok iyi bildiği kabul edilir. Nitekim kış deyince de akla ilk o meşhur film afişi gelir. Eternal Sunshine of the Spotless Mind , listemizde 1 numara.
Into the Wild / Yabana Doğru
Sıkıcı ve boğucu şehir hayatından kurtulmak isteyenlerin tercihi olacak bir film. Vahşi hayata doğru ilerleyen süreçte doğal yaşama ve yeniliğe kavuşma güzelliği. Into the Wild, listemizde 2 numara.
Into the Wild / Yabana Doğru Sıkıcı ve boğucu şehir hayatından kurtulmak isteyenlerin tercihi olacak bir film. Vahşi hayata doğru ilerleyen süreçte doğal yaşama ve yeniliğe kavuşma güzelliği. Into the Wild, listemizde 2 numara.
The Way Back / Özgürlük Yolu
National Geographic ortak yapımcılığında hazırlanan film, bir Sovyet esir kampından kaçarak kışın ortasında Sibirya’dan Hindistan’a 6.000 kilometre yürüyen bir grup esirin hikayesini aktarıyor. Listemizde 3 numara.
The Way Back / Özgürlük Yolu National Geographic ortak yapımcılığında hazırlanan film, bir Sovyet esir kampından kaçarak kışın ortasında Sibirya’dan Hindistan’a 6.000 kilometre yürüyen bir grup esirin hikayesini aktarıyor. Listemizde 3 numara.
Ice Age / Buz Devri
Animasyon sevenlerin bir numaralı durağı olan Buz Devri, kış mevsiminde izleyeceğimiz filmlerin başında geliyor. Yapım, tüm serileriyle listemizde 4 numara.
Ice Age / Buz Devri Animasyon sevenlerin bir numaralı durağı olan Buz Devri, kış mevsiminde izleyeceğimiz filmlerin başında geliyor. Yapım, tüm serileriyle listemizde 4 numara.
Snow Cake / Kar Pastası 
Yolda giderken ölümüne sebep verdiği Vivienne'in ölümü nedeniyle kendini suçlu hisseden Alex, Vivienne'in annesi Linda'yı ziyaret etmeye karar verir. Fakat Linda'nın ne zaman ne yapacağı belli değildir çünkü o bir otistiktir.
Snow Cake / Kar Pastası Yolda giderken ölümüne sebep verdiği Vivienne'in ölümü nedeniyle kendini suçlu hisseden Alex, Vivienne'in annesi Linda'yı ziyaret etmeye karar verir. Fakat Linda'nın ne zaman ne yapacağı belli değildir çünkü o bir otistiktir.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >