Kraliyet düğününe damga vuran Lady Kitty Spencer'ın günlük tarzı görenleri çok şaşırttı

Lady Kitty Spencer
Lady Kitty Spencer

Prens Harry ile Meghan Markle'ın düğününde tüm dikkatleri üzerine çeken Lady Kitty Spencer, yemek yerken görüntülendi. Spencer, son görüntüsüyle herkesi şaşırttı.

Bütün dünyanın meraklı bakışları altında evlenen Prens Harry ile Meghan Markle'ın düğününde en dikkat çeken konuk Lady Kitty Spencer oldu. Kıyafeti, aksesuarları ama en çok da güzelliğiyle dikkat çeken Prens Harry'nin dayısının kızı olan Lady Kitty Spencer önceki gün bir arkadaşıyla birlikte öğle yemeği yerken görüntülendi. Ama bu kez olabilecek en doğal haliyle.

Düğündeki halinden eser kalmadı 
Londra'daki bir restoranda bir kız arkadaşıyla buluşan Lady Kitty Spencer bir yandan derin bir sohbete daldı bir yandan da keyifle yemeğini yedi.
Düğündeki halinden eser kalmadı Londra'daki bir restoranda bir kız arkadaşıyla buluşan Lady Kitty Spencer bir yandan derin bir sohbete daldı bir yandan da keyifle yemeğini yedi.
"Şikayet etme, açıklama yapma" 
Bir kot pantolon ile üzerinde "şikayet etme, açıklama yapma" yazılı beyaz bir tişört giyen Spencer'ın fazla makyaj yapmadığı, sadece kirpiklerine rimel sürdüğü görüldü. Yemek yerken büyük keyif aldığı belli olan Lady Kitty Spencer, daha sonra arkadaşıyla vedalaşıp aracının yolunu tuttu.
"Şikayet etme, açıklama yapma" Bir kot pantolon ile üzerinde "şikayet etme, açıklama yapma" yazılı beyaz bir tişört giyen Spencer'ın fazla makyaj yapmadığı, sadece kirpiklerine rimel sürdüğü görüldü. Yemek yerken büyük keyif aldığı belli olan Lady Kitty Spencer, daha sonra arkadaşıyla vedalaşıp aracının yolunu tuttu.
Modellik ve tasarımcılık yapıyor 
Prens Harry ve Prens William'ın annesi Prenses Diana'nın erkek kardeşinin kızı olan Lady Kitty Spencer, son dönemde İngiltere'de cemiyet hayatının en çok dikkat çeken üyelerinden biri. Spencer, modellik ve tasarımcılık yapıyor.
Modellik ve tasarımcılık yapıyor Prens Harry ve Prens William'ın annesi Prenses Diana'nın erkek kardeşinin kızı olan Lady Kitty Spencer, son dönemde İngiltere'de cemiyet hayatının en çok dikkat çeken üyelerinden biri. Spencer, modellik ve tasarımcılık yapıyor.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >