Mehmet Ali Erbil yeniden hastanede: Ameliyat olacak

Geçtiğimiz günlerde hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil ameliyat olacak. Beyin damarlarında tıkanıklık olan Erbil'in omuriliğinden sıvı alınacak.

HABER MERKEZİ DİĞER DAKİKADA-OKUNUR
Mehmet Ali Erbil yeniden hastanede: Ameliyat olacak
Mehmet Ali Erbil.

Geçtiğimiz günlerde hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil ameliyat olacak. Beyin damarlarında tıkanıklık olan Erbil'in omuriliğinden sıvı alınacak.

BEĞEN

Genesis markasıyla lüks pazarda kendini gösteren Hyundai-Kia, şimdi de performans odaklı otomobiller üzerine çalışmalarını hızlandırıyor. 2016'da BMW'nin M serisinden sorumlu yöneticisi Albert Biermann'ı spor otomobil operasyonunun başına geçiren Koreli otomotiv devi, sadece performans araçları için özel bir marka oluşturmaya hazırlanıyor.

İlk kez 2011'de ortaya çıkarılan bir konsepti geçen yıl 365 beygirlik Stinger GT olarak piyasaya süren Kia, performans odaklı markanın bel kemiğini oluşturacak. Marka için endüstrinin beğenisini kazanan Stinger ismi öne çıkıyor. Henüz planlamanın kesinleşmediğini belirten Hyundai/Kia yöneticileri, bu markayla otomotiv grubunun mevcut modellerini performans odaklı modifikasyonlarla yeniden piyasaya sürmeyi amaçlıyor.

Mercedes-AMG ilişkisine benzer bir sistem oluşturmaya niyetlenen Hyundai grubu, i30 N ve Veloster N gibi mevcut otomobillerinin spor sürümlerini yeni markanın amblemiyle piyasaya sürecek. Detroit fuarında basın mensupları vasıtasıyla piyasanın nabzını yoklamak isteyen Güney Koreli şirketin yetkilileri, yönetim kuru onayı alır almak marka çalışmalarına resmen başlayacak.

YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN

GZT'de teknoloji haberleri yazıyor. Elektrikli otomobillere ve mobil cihaz teknolojilerine meraklı. Bilal'e bilal.akgunduz@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.

BEĞEN
Mehmetçiğin sesini titreten cevap: 'Çocuğum yanımda' VİDEO / 00:59

Mehmetçiğin sesini titreten cevap: 'Çocuğum yanımda'

Ahmet Zarifoğlu Jurnal.ist Pazar 13:26, 26.01.2020
YUKARİ-DONUN

veri-politikasi-aciklama veri-politikamizi inceleyebilirsiniz