Mide ameliyatı olan ünlü ismin son hali görenleri şoke etti!

Danla Biliç
Danla Biliç

Mide ameliyatı olan YouTube fenomeninin son hali görenleri şaşırttı!

Fazla kiloları nedeniyle eleştiri yağmuruna tutulan YouTube fenomeni Danla Biliç'in son hali, görenleri şaşırttı.

''Örnek olmak istemedim!''

Çektiği videolarla YouTube kanalında ünlenen Danla Biliç, kilolarından fazla eleştiri alınca mide küçültme ameliyatı oldu. Kendisiyle barışık olduğunu söyleyen Danla, kilolarına gelen eleştirilere dayanamadığını şu sözlerle ifade etmişti; "Hemen konuya girmem gerekirse, okuduğunuz şey doğru ve geçmiş olsun mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Ameliyat oldum; çünkü her ne kadar yansıtmasam da, içten içe bu raddeye geldiğimin daha doğrusu getirildiğimin farkına vardım. Böyle bir şeyi normalleştirmemek, basitleştirmemek ve küçük takipçilerime örnek olmaması için de söylemek istemedim. Saklı tutmak istememin tek amacı budur" dedi.

''Tam 9 kilo verdim''
Mide ameliyatı geçirdikten sonra kaç kilo verdiğini açıklamayan Danla Biliç, son çektiği videoda takipçilerine 9 kilo verdiğini duyurdu. Danla, .. Kaç kiloya düştün diye sorulduğunda, 7 kiloya kadar söylemiyordum nazar olur diye. Ama 9 kilo düştüğümü söyledim, kilo vermem durdu'' dedi.
''Tam 9 kilo verdim'' Mide ameliyatı geçirdikten sonra kaç kilo verdiğini açıklamayan Danla Biliç, son çektiği videoda takipçilerine 9 kilo verdiğini duyurdu. Danla, .. Kaç kiloya düştün diye sorulduğunda, 7 kiloya kadar söylemiyordum nazar olur diye. Ama 9 kilo düştüğümü söyledim, kilo vermem durdu'' dedi.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >