Ne mutluluklar var! Çağla Şıkel'den 'avokadolu' mutluluk açıklaması

Çağla Şıkel

Ünlü isim Çağla Şıkel, 'Sabah kahvaltıda yumurtanın üzerinde rendelenmiş avokadoyu gördüm diye de heyecanlanıyorum' diyerek, hayata karşı yaklaşımını açıkladı.

Ünlü isim Çağla Şıkel'den mutluluk kavramıyla alakalı ilginç bir açıklama geldi. İki erkek çocuğu annesi olan Şıkel, hayatta her şeye karşı sevgi sahibi olduğunu belirterek, 'Sabah kahvaltıda yumurtanın üzerinde rendelenmiş avokadoyu gördüm diye de heyecanlanıyorum' açıklamasında bulundu.

Avokadolu yumurta
Avokadolu yumurta

Açtığı YouTube kanalında da özel hayatında olduğu gibi davrandığını belirten Şıkel, 'Orada yeni bir kitle edinmek, kimse yokmuş gibi kameraya konuşmak... Dışarıda neysem orada da o'yum' açıklamasında bulundu.

Çağla Şıkel
Çağla Şıkel

Artık YouTuber olarak görüldüğünü belirten Şıkel, 'YouTube kanalı açtıktan sonra çok ilginç bir şey oldu. Aquapark’a gittik çocuklarla. Elimde botla yürüyordum. Yanıma 9-10 yaşlarında kız çocukları geldi. “Biz sizi çok seviyoruz. Sizin videolarınızı takip ediyoruz. Siz en sevdiğimiz YouTuber’sınız” dediler. “Çok teşekkür ederim” dedim. Kızlar beni asla tanımıyor. Asla Çağla olarak bilmiyor. Yüzde 100 eminim. Çünkü arkamı döndüğümde çığlık attı. Kaç senedir bu camiadayım kimse arkamdan çığlık atmadı. Bu çok güzel bir şey' ifadelerini kullandı.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >