Olmaz demeyin! Uzmanlar açıkladı: Marmara Denizi köpek balığı kaynıyor

Köpek balığı
Köpek balığı

Balıkçılardan şoke eden açıklama: Marmara Denizi köpek balığı kaynıyor

Marmara Denizi'nde avlanan balıkçılardan şaşırtan açıklama!

Marmara köpek balığı kaynıyor!
Balıkçılar, sn zamanlarda köpek balıklarının sayısında aşırı artış yaşandığını açıkladı.  Onlara göre bu durum, balık bolluğundan kaynaklanıyor.
Marmara köpek balığı kaynıyor! Balıkçılar, sn zamanlarda köpek balıklarının sayısında aşırı artış yaşandığını açıkladı. Onlara göre bu durum, balık bolluğundan kaynaklanıyor.
Balıkçılar da şaşırdı!
Marmara Denizi'nde avlanan amatör balıkçıların ağlarına bile takılacak kadar çoğalan köpek balıkları, başta balıkçılar olmak üzere herkesi şaşırtıyor.

  
Bursa'nın Mudanya ilçesinde balıkçı tezgahlarında her gün birkaç köpek balığı teşhir ediliyor. Son olarak balıkçı ağlarına takılan camgöz cinsi köpek balığı bir balıkçıda sergilendi.
Balıkçılar da şaşırdı! Marmara Denizi'nde avlanan amatör balıkçıların ağlarına bile takılacak kadar çoğalan köpek balıkları, başta balıkçılar olmak üzere herkesi şaşırtıyor. Bursa'nın Mudanya ilçesinde balıkçı tezgahlarında her gün birkaç köpek balığı teşhir ediliyor. Son olarak balıkçı ağlarına takılan camgöz cinsi köpek balığı bir balıkçıda sergilendi.
"Bolluk anlamına geliyor"
Köpek balıklarının uzun yıllardır bu kadar çok olmadığı belirtildi. Köpek balıklarının Marmara Denizi'nde çoğalan balık sürülerinin de müjdecisi olduğu ifade edildi. Balıkçılar, köpek balıklarının balık sürülerini takip ederek Marmara'ya girdiğini söyledi. Sergilenen köpek balığının satılamazsa hayvan yemi olarak kullanılacağı öğrenildi.

  
Doğal düşmanları olmayan ve besin zincirinin zirvesinde oturan köpek balıkları, doğal dengenin de sağlıklı işlediği anlamına geliyor.
"Bolluk anlamına geliyor" Köpek balıklarının uzun yıllardır bu kadar çok olmadığı belirtildi. Köpek balıklarının Marmara Denizi'nde çoğalan balık sürülerinin de müjdecisi olduğu ifade edildi. Balıkçılar, köpek balıklarının balık sürülerini takip ederek Marmara'ya girdiğini söyledi. Sergilenen köpek balığının satılamazsa hayvan yemi olarak kullanılacağı öğrenildi. Doğal düşmanları olmayan ve besin zincirinin zirvesinde oturan köpek balıkları, doğal dengenin de sağlıklı işlediği anlamına geliyor.